Пошук дав 30 результатів

Повернутися до листу подяк

міша
09 квітня 2013, 18:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Генератор от 638-ой или от ИЖа

m1x0n, подивись все розмальовано.Підходить така схема?
міша
09 квітня 2013, 20:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Генератор от 638-ой или от ИЖа

1) Такий діодн.місток також поставив.Зроби раз і не пожалієш.Ось зразу схема підключення( фото не моє!!) 2) Я брав такі як на схемі.Даний камутар має встроєний захист,тож надійніший.3) Реле стандартне Явовське,нетреба нічого видумувати.4) якщо схему підключення знайду ,викладу.
міша
25 червня 2013, 23:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Исчез холостой ход.

Візьми жилку і пройдись по усіх каналах ( на прохіднісь)і промивай розчиноком( 467 або щось подібне) , а не бензином.Старі масляні відкладення бензином відмиваються хреновато.
міша
10 вересня 2013, 21:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Куплю для ЯВЫ индикатор часового типа

Ось так можна доробити.Свічку вибивав перфоратором, втулку з болтиком вклеїв ебоксидкою,а щуп з спиці від колеса велосипеда( різьба підходить). Р.S.В свічці просвердли дирку для того щоб немішала компресія виставляти запалювання і можна вкоротити різьбу,швидше вікручувати, закручувати.
міша
09 лютого 2014, 11:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: БСЗ проблема

ПоГугли , купити -це непроблема, ось для прикладу: http://aukro.ua/opticheskij-datchik-dly ... 36294.html, , тай Віницькі є оптодатчики" СОВЕК", я також купляв на "Аукро".
міша
09 березня 2014, 21:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Помощ пострадавшим на майдане

Був би солдатом строкової служби ВВ, тоді можна допомогти , а так.... . А " беркут" .. їм же доплачували за " майдан", обіцяли квартири і т.д ,тож кожен з них зробив свідомий вибір.
міша
06 липня 2014, 18:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Продам два ножа

Продам два ножа. Виготовлених із мех пили(Р6М5). Верхній( на остяньму фото): довжина -22 см., лезо-11 см. , ширина-3,5 см., ручка із шкіри.Нижній:24,5 см., лезо 12,5 см., ширина-2,9 см.Ручка із оріхового дерева. Ціна: верхнього ( без чехла)-150 грн., з чехлом -200 грн., нихнього -150 грн.Імейл: mish...
міша
04 лютого 2015, 23:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Ви не авторизовані, щоб читати цей форум
міша
05 лютого 2015, 21:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Ви не авторизовані, щоб читати цей форум
міша
30 червня 2016, 18:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Перепресовка коленвала или как правильно выбрать запы?

Чи в маслі руки , залежить від самих рук. Якщо зробити усе як потрібно , то нічого там нетече.....
міша
03 липня 2016, 11:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Муки выбора или совкоцикл VS ждап (все за и против)

Цікава тема. Ява гарний мотоцикл для свого часу, але час нестоїть на місці.Були б лишні кошти , однозначно пересів б на японця. Цікаво , скільки б форумчан , маючи вільні кошти , непересіли б на японців :smoke: ? Подумував прикупити японця без документів ( за 1000 дол.), але ....А " Ява" н...
міша
11 жовтня 2016, 00:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ремонт ЯВА любой сложности

Колінвал отримав. Сьогодні зібрав мотор ( нажаль невспів завести...). Із колінвалом усе відміно, провертається без будь яких заїдань і битя. А в дальшому час покаже.
Саша , подякував за роботу і порядність !!!!
міша
18 червня 2017, 23:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Ви не авторизовані, щоб читати цей форум
міша
10 лютого 2015, 20:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Часы

Ось моя Анфібія. Виставляв но "око", а зараз почав "морозитись", то одне , то інше ... .
міша
01 серпня 2018, 08:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ремонт двигателя Ява 638 12v

Після кап ремонту мотора проїхав біля 4000 км.Ява 350/638.Після ремонту тільки заливав бензин (+масло синтетику) і їхав.Нічого неломалось,нетекло ,ненастроював.Колінвал робив камрад-"student1609" :super: ,монолітна опора,електроне запалюваня. Мотоцикл в Тернопільській області :D Р.S ....Пр...
міша
06 жовтня 2015, 15:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ситуация, однако...

А синок нехай виздоровлює. Це саме головне!!!
міша
23 серпня 2019, 18:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запитання по поршнях

Тема починалась із мого запитаня по поршнях.На даний час пройшли 8500 км. кільця немінялись, тепловий зазор був 0,04 мм..Масло синтетика "Хадо" і " Динамік". Як такої і обкатки неробив, на роботу 10 км. з роботи 10 км., до 60 км/ год. Так що все " гуд" із таким зазором....
міша
04 вересня 2019, 16:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Жаль викинути.

Можу комусь щось з того потрібно, бо епопея ЯВИ закінчується.Перебрав що валялось, щось на продаж щось викинути щоб невалялоь.... . Розумію що хлам, але.. .
міша
05 вересня 2019, 17:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жаль викинути.

Так,можу скинути фото на "вібер"
міша
06 вересня 2019, 17:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Жаль викинути.

Комраду:"USS" і "Bitva" посилочки відправив.
міша
30 березня 2020, 21:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Порадьте по колінвалу ЯВА 350/638( провернуло цапфу)

Хотів на весну купити інший мотоцикл, але ... бачиш як воно все повернулось в країні.Фінанси потрібно притримати, хто його знає як піде дальше. То ж ЯВА служить дальше.Купив я її собі на 30-ть років, вже сорок минуло.Якщо все нормольно буде , відам сину... Вже сімнадцять років пацану .Два дня із мно...
міша
29 серпня 2020, 21:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ЯВА 360 - 350. Кременчуг.

Поакуратніше із новими китайськими фільтрами.В мене облізла цинковка із внутрішньої сіточки,кусочки попали в карб і відповідно і поршневу... .Я викладував фото в одній із своїх тем.
Продув старий,обклеїв агроволокном і все чудово процює .
міша
30 вересня 2020, 22:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Посоветуйте инвертор

Я вже писав про свій напів автомат.В мене окупився протягом місяця часу( протягом отпуску).Вже і нехочеться варити електродом....
Я з помічницею.
IMG_20200910_133552.jpg