Пошук дав 30 результатів

Повернутися до листу подяк

міша
17 жовтня 2020, 19:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Посоветуйте инвертор

Вітаю з покупкою!!!Балон знайшов в своєму місті .Подав оголошеня в місцеву групу в "ФБ".Був просрочений,але переатестація винесла 140 грн .+ заправка350 грн.. Кисневі підходять,але нетак плавно регулюється тиск на виході ,так як в них "жорсткіша пружина",але робити можна.На кисне...
міша
02 грудня 2020, 21:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Останій день з мотоциклом ЯВА ((((

nik_2 писав: 02 грудня 2020, 20:58 Я яву продав досить давно. Продав за досить дорого - чи не найдорожче, аніж я тут зустрічав в продажу... Потім був мінськ. Тепер в пошуку... Але з форуму йти й не думав! ;)
Так ніхто ж і неіде .....
міша
20 квітня 2021, 22:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Куплю шатуни ЯВА

ще тільки побачив тему - чомусь так і подумав - для ножа - відчиняю - точно. А що ява принципово? МТ, урал ,ІЖ ніяк? я до того що замовив би й собі Гарно бере закалку шатун ЯВИ.Пробував і з інших шатунів, некальться но твердосді достатньої для ножика. Ось як вдається закалити клиночки від ЯВИ : htt...
міша
24 травня 2021, 22:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Масло в бензин

Мужики,є ж 2Т масла.Для чого щось видумувати ?Біля десять років користуюсь 2т синтетикою, спочатку "Хадо" , після чого " Динамік".Заказував завжди в офіційного представника. Мотоцикл Ява ( була ), мотокоса, бензопила все без нарікань, практично без нагару.Воно того варто.Але виби...