Масло в бензин

Масло, Бензин средства по уходу
Alexandr
мелко рокер
Мотоцикл: Jawa 638
Контактная информация:

Re: Jawa 638

Сообщение Alexandr »

Вполне возможно,но лично я считаю что все это лишь маркетинг, изза этого и делят на множество категорий чтобы получить максимум прибыли. Дело личное, вкуса, кошелька и т. п. Имхо.
Знаю людей которые масло только с запахом заливают:)

USS
Старая гвардия
Мотоцикл: JAWA350-638-5. ИЖ-Ю-2
Контактная информация:

Сообщение USS »

Убойних немає. Просто поділ на категорії змушує задуматися. Скажімо, у Репсола є 2Т масло Таун, яке ділиться на скутерне і мотоциклетне. + Існують дорогущі 2Т масла для кросової техніки. Може, все таки навантаженість двигуна має значення?
Зрозуміло, що чим навантаження +оберти двигуна більше тим він потребує відповідної якості оливи і відповідно розподіл по специфікаціям та цінова політика. Стовідсотково можна бути впевненим у якості оливи тільки випробувавши її власноруч та після провівши інспекцію деталей двигуна. Контрафакту відомих брендів у нашій країні продають дуже багато. Неможливо бути впевненим, купивши каністру Motul,що саме воно туди залите. Щоб визначитися що саме краще лити треба поцікавитися у людей які займаються ремонтом техніки. Бо часто буває навішають на вуха торгівці лапші чоловіку і він купує та заливає якусь гидоту, а потім після розборки двигуна показуєш йому те, що там відбулося, а він витріщає очі та намагається довести що лив кращу оливу в світі.
_____Dirty Deeds Done Dirt Cheap_____

Odessa UA
рокер
Мотоцикл: Ява634
Контактная информация:

Сообщение Odessa UA »

ИзображениеЯ такое лью. Что скажете за него? Я не могу ничего сказать, ни плохого, ни хорошего. Едет хорошо, нагара не особо накапливается, если в цилиндр глянуть, то он как бы в масляной плёнке. Как ещё сравнить и понять...? Литр такого, сегодня брал, 140грн.
Вложения
IMG_20191026_175454.jpg

Aleks1978
Старая гвардия
Мотоцикл: 350/634
Контактная информация:

Сообщение Aleks1978 »

Geser писал(а):
26 окт 2019, 14:49
Я взагалі щось скептично почав ставитися до бензопильних олив у мот. І навіть до скутерних. Онлі мотоциклетне. Зараз Shell Advance ллю.
після того як колись у мене після штільовського масла поршні у мотокосі прикипіли так що я виймав їх звідти з "м'ясом". то я більше такими маслами не користуюсь. звичайне моторне автомобільне. а зараз дизельне м10г2к. якраз на ньому обкатував поршньову. алес гут! алес супер гут!
095 02 63 867юмс 093 584 54 82 і 063 624 72 60 лайф Саня.
Держи и ум,и душу в чистоте.Тогда и процветание будет мудрым.

archerix
Старая гвардия
Мотоцикл: Ява 638
Контактная информация:

Re: Масло в бензин

Сообщение archerix »

Долго пользовался М8, потом купил пару банок мотоциклетного двухтактного. Потом, чтобы место не занимало, слил все это в кучу в большую банку :)
Пусто :)

USS
Старая гвардия
Мотоцикл: JAWA350-638-5. ИЖ-Ю-2
Контактная информация:

Сообщение USS »

Что скажете за него?
Пристойна олива за розумні гроші. Використовував на мотоциклах та тестував на бензоінструменті, зарекомендувало себе добре.
після того як колись у мене після штільовського масла поршні у мотокосі прикипіли
То взагалі не штилівське було, а відверта підробка.
Есть аргументы что масло 2Т от бензопилы хуже масла 2Т мотоциклетного?
Ні. Є просто певні специфікації для певних видів двигунів. Вірніше не для самих двигунів, а для систем мащення якими вони обладнані. Наприклад є оливи для роздільної системи мащення інші для заправки безпосередньо у бензин. На це трева зважати.
За это сообщение автора USS поблагодарили (всего 2):
Odessa UAНикòла
_____Dirty Deeds Done Dirt Cheap_____

route 66
Старая гвардия
Мотоцикл: Jawa 350/634-8
Контактная информация:

Сообщение route 66 »

В бензоинструмент масло мешается с бензином, в наши послевоенные 2-тактники тоже. Если масло не левое, то без разницы для чего оно предназначено. Главное не лить 1:50. Я лью среднее между тем что рекомендует книга Явы и тем что написано на банке. Больше для перестраховки, т.к. в 70-80-х масла были не такие

Ответить

Вернуться в «Химия»