Відновлення MZ ETS 250/1 G5

Відповісти
tarko73
ньюб
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2016, 00:38
Мотоцикл: mz ets 250 g5
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Відновлення MZ ETS 250/1 G5

Повідомлення tarko73 »

Доброго дня всім форумчанам!
Форум періодично відвідував і читав, оскільки сам маю чудовий, надійний мотоцикл марки MZ, моделі TS 150. Один з ним ганджик :), без документів. Але так, як він мені дістався за символічні 50 доларів повністю справним і я його періодично експлуатую поза дорогами загального користування, то це не суттєво.
Тому, коли мені підвернулась можливість придбати MZ ETS 250/1 G5 за розумну ціну, я не роздумував. Однак з ним попрацювали піонери :). Відсутній рідний руль, бак, сідло, вихлопна труба із патрубком, фара, задній стопсигнал. Замісь них деталі з дорожного чезета. Карбюратор Мікуні з Іж планети спорт, генератор з Мінська. І що найбільш серйозне-стоїть поршень з якогось іжа. Казали, що навіть їздив. Тому пробував завести. Мотоцикл 3 роки стояв без руху.
Запалювання відрегулював, комутатор поміняв. Два дні мучив карбюратор і нарешті завівся :). Працює досить рівно, вібрацій особливих немає. Режими ще потрібно підрегулювати. І хочеться глянути, що там робиться в середині :). Думаю, що розточений до 72 мм, а от який палець, що з верхньою головкою шатуна робилось не знаю. Відео роботи днями скину.
Прошу допомогти запчастиними, хто на них багатий :)
Основне: циліндр, головка, випуск.
І хотілося б придбати оригінальні переднє колесо, бак,руль, сідло, задні амортизатори, задній ліхтар, фара та ін . Розгляну всі пропозиції.
tarko73
ньюб
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2016, 00:38
Мотоцикл: mz ets 250 g5
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відновлення MZ ETS 250/1 G5

Повідомлення tarko73 »

Вмкладу декілька фоток та відео роботи двигуна. Холостий нормальний, просто не прогрівав довше. Скажу такод, що добре до карба Мікуні підходять жиклери з ремкомплекта на К 2401 від Мінська. При потребі можна розсверлити отвори більші.
Вкладення
IMG_1491.JPG
IMG_1494.JPG
IMG_1493.JPG
IMG_1490.JPG
IMG_1489.JPG
За це повідомлення автора tarko73 подякував:
rotti
tarko73
ньюб
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2016, 00:38
Мотоцикл: mz ets 250 g5
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відновлення MZ ETS 250/1 G5

Повідомлення tarko73 »

Ще відео роботи https://youtu.be/8bLSxuWNUXQ
Аватар користувача
валико
Старая гвардия
Повідомлень: 1110
З нами з: 13 липня 2012, 21:49
Мотоцикл: MZ ETZ250
Звідки: Мерефа Харьковской обл.
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 128 разів
Контактна інформація:

Re: Відновлення MZ ETS 250/1 G5

Повідомлення валико »

Гарний мотоцикл, але з запчастинами до нього дійсно важко. Іноді в інтернеті випливають пропозиції та зразу все забирають, потрібно постійно моніторити.
Ich fahre eine,ich repariert eine
rotti
ньюб
Повідомлень: 13
З нами з: 13 червня 2013, 13:10
Мотоцикл: mz ets g 250 es 250 g
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Відновлення MZ ETS 250/1 G5

Повідомлення rotti »

tarko73 писав:Вмкладу декілька фоток та відео роботи двигуна. Холостий нормальний, просто не прогрівав довше. Скажу такод, що добре до карба Мікуні підходять жиклери з ремкомплекта на К 2401 від Мінська. При потребі можна розсверлити отвори більші.

Я хотів би купити мотоцикл!?
tarko73
ньюб
Повідомлень: 5
З нами з: 21 липня 2016, 00:38
Мотоцикл: mz ets 250 g5
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відновлення MZ ETS 250/1 G5

Повідомлення tarko73 »

Дякую rotti, але я хочу попробувати його відновити :).Потихенько обкатую. Хоча паралельно з ним займаюсь із MZ TS 250.
Та і Німеччина далеко :)
За це повідомлення автора tarko73 подякував:
валико
Відповісти

Повернутись до “MZ-форум”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів