Jawa 350 634-5 Черкаси

В данном разделе публикуем фото своих мотоциклов
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Зібрав певну суму, розміром з ще одну Яву. :100: Будем щось думать, але еталоном для мене завжди буде Ява Віталіка (vlymar). :super:
Слава Україні!!!
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Доброго вечора, шановне товариство :)

Накосячив я согодні. Проїхав десь 15 км, як потім виявилось, на половині рівня масла в КПП. :cry: Як це погано, і що могло статись за 15км? Залив тимчасово 10В40, завтра поміняю на МС20. В КПП нічого не виє, не гуде, хоча клацання якесь є, можливо моторна цеп...

Приїзджав сьогодні наш мотобрат Олег (lelik) :beer1: За що я йому дуже вдячний, налаштували запалення так як треба. Тепер все, фактично, так як треба. :super: Звісно, все ще в плані тотальна капіталка, але то на осінь, зиму, весну залишу певне. Поки закупляюсь, готуюсь фінансово, щоб була одразу приблизна сума, а не чекать тижнями "Діда Мороза" :lol: :lol: :lol: Єдине що - КПП тепер бентежить.
Ось нове фото з Олегом ;)

Зображення
Слава Україні!!!
Аватар користувача
валико
Старая гвардия
Повідомлень: 1110
З нами з: 13 липня 2012, 21:49
Мотоцикл: MZ ETZ250
Звідки: Мерефа Харьковской обл.
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 128 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення валико »

Думаю страшного ничего, масло ведь было, 15 км небольшое растояние, асли еще мотор не нагружал, забудь и спи спокойно.
Ich fahre eine,ich repariert eine
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Та і навантажувать, майже, нема де, дороги в Че стали ще гіршими, ніж коли я останній раз виїзджав весною. :gangsta:
Слава Україні!!!
Аватар користувача
lelik
Старая гвардия
Повідомлень: 1263
З нами з: 16 лютого 2012, 14:11
Мотоцикл: Jawa: 634-01 (вишневочка), ЧИХ-ПИХ 5
Звідки: г. Переяслав-Хмельницкий
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 53 рази
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення lelik »

Так дороги дійсно "кал"...від мене в сторону Киева на порядок краще. 5-та точка відчувала всі нерівності покриття :sotona:
Розібрались ми із запаленням досить швидко 15хв вистачило.
Додам і я одне фото..правда зняв на свій "кирпіч"...вимушена зупинка, та пошук запобіжника на заміну... 50м від гаража.
Зображення
За кпп не хвилюйся - налий туди мастила - якщо нічого не зламалось без мастила, і гул не зявився, то скоріш за все - обійшлося без наслідків.
Я заливаю дизельну мінералку, і працює все відмінно - і щеплення і сама КПП.
жизнь хороша, когда едешь не спеша...
Аватар користувача
XedoX
уважаемый
Повідомлень: 519
З нами з: 28 січня 2012, 21:34
Мотоцикл: GS500E, Восход 3М, Рига-22
Звідки: Київ
Дякував (ла): 0
Подякували: 30 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення XedoX »

TonyBiker Нарешті виїхав=))) А то я вже начав сумніватися чи виїдеш в цьому році.. :shothead:
На рахунок масла можеш не переживати - oleksa колись взагалі з сухим картером проїхався і нічого :100:
Тільки я б МС20 не лив, краще щось по сучасніше - я наприклад в Восход трансмісійну синтетику Хадо 75-W90 залив. Все добре, коробка стала чіткіше вмикатися, зчеплення не ковзало(правда в мене Феродо диски, а не текстоліт), і сальники не протекли :super:
ЗИ: Приїзджай в гості - з мене банка трансмісійки;)))
Загробная жизнь начинается после 200 км/ч
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Це розклад те, що треба. :super: Покатаюсь пару днів ще по місту, подивлюсь, що повилазить, та буду щось думать :beer1: :chapaev:
Слава Україні!!!
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Покатався сьогодні - зробив страхування (132грн обійшлось). Поміняв мастило в коробці, злив вчорашнє 10в40, залив МС20 (35грн - 1.5л). Викатав кілька літрів 92 собі в задоволення. :)
Але ну полюбому ж буде те, що все зіпсує, як завжди :lol: Розтягнувся цеп настільки, що ледве до гаража доїхав, відчуття, наче ведуча зірка без зубів (зняв автомат, кожух, подивився - майже нова) сіпається страшенно, під кінець їхав на 5-10% газу, оскільки трошки більше дасиш - аж підкидає... Завтра спробую підтягнуть, як знайду головку, щоб розкрутить вісь колеса (затягнули на віки, і рожковий просто лиже). Ось кілька фото моого Явчика з покатухи. :chapaev:
Зображення
На фоні рідного Дніпра :)
Зображення
Черкаський річковий "вокзал".
Зображення
:chapaev:
Востаннє редагувалось 06 серпня 2013, 23:47 користувачем TonyBiker, всього редагувалось 1 раз.
Слава Україні!!!
Аватар користувача
РЕпа
Фанат
Повідомлень: 3374
З нами з: 31 серпня 2011, 20:48
Мотоцикл: клюшка Фишер краги Рибок, ЦЦМочки коньки,Ёфа шлем с решеткой Ифси,Истон налокотнички.
Звідки: Восток-непокорный!
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 427 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення РЕпа »

Тони!, красивый моц! :super:
А помню ты менжевался, на счет покупки! :D
http://s019.radikal.ru/i626/1510/bc/48f5b9f2b649.jpg
http://s018.radikal.ru/i513/1510/8d/91eb676dcd39.jpg
http://s020.radikal.ru/i707/1510/75/ea67036c1ee2.jpg
http://s017.radikal.ru/i418/1510/d6/fa5521d8a65d.jpg
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Було діло, тепер не жалкую, дійсно - чудова основа для гарного мото в майбутньому. :) :beer1:
Слава Україні!!!
Аватар користувача
lelik
Старая гвардия
Повідомлень: 1263
З нами з: 16 лютого 2012, 14:11
Мотоцикл: Jawa: 634-01 (вишневочка), ЧИХ-ПИХ 5
Звідки: г. Переяслав-Хмельницкий
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 53 рази
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення lelik »

РЕпа писав:Тони!, красивый моц! :super:
А помню ты менжевался, на счет покупки! :D
Да - моц не плох, но руки нужно приложить. В живую конечно косяков есть(не буду раскрывать карты :sotona: ), но они довольно легко устранимы.
Цепь ослаб тот что на колесо? - я это видел еще когда зажигание крутили. Ты если вдруг будешь левую крышку снимать, то посмотришь на моторный цепь и звезды - нет ли там износа - тож может дергаться, когда на корзине зубья дохлые или цепь потянут.
Мне бы лично по душе было и на перед всунуть хром крыло - вот только есть ли гальваника в 3 слоя у нас где нить... Простой никель не катит - защитные свойства никакие.
Ну вообщем Тоха, катайся пока, а там будем соображать, как поработать над мотоциклом. Тут главное выдержка и вера в собственные силы - и все получится! :100:
жизнь хороша, когда едешь не спеша...
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Та, бро, ти правий :100:
Поки катаємся, а там буде видно. Головне - бюджет на це все діло :D
Слава Україні!!!
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Натягнув цеп сьогодні, тепер плавний, без ривків і сіпання, розгон. :chapaev: За стандартну жабку гальмівного сигналу бариги запросили аж 55грн і це без тросика, без нічого. Думав приколхозить від ІЖа, вього 15грн. Думав як прикрутить, ідей, окрім просверлить і на болт, небуло. Махнув рукою, зняв з Дельти жабку з пружинкою, припаяв до яви, прикріпив на кілька стяжок, тимчасово, все працює відмінно. :sotona: :super:
Мабуть нічого не видно, але то й добре. :sotona: Коштує така жабка копійки, вона чорного кольору, і маленька розмірами. Працюватиме не гірше ІЖовської. Кому цікаво як закріпив - звертайтесь в приват. :beer2:
Зображення
Слава Україні!!!
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Накатав на Явкі більше сотні за пару днів, все гаразд, все як треба. :super: Коротше кажучи - планую їхать до товаришів в Українку (Обухів). :beer1: На пару днів. Це орієнтовно 180км в один бік. Давно планував, але так далеко від Черкас на мотоциклі їхатиму вперше. :sotona: Одразу питання, хтось їздив через Канів - Ржищев? Яка там дорога, чи краще перевіреною через Миронівку - Кагарлик- Обухів? Чекаю порад - бо цей "дальняк" вмене перший :100:
Слава Україні!!!
Аватар користувача
XedoX
уважаемый
Повідомлень: 519
З нами з: 28 січня 2012, 21:34
Мотоцикл: GS500E, Восход 3М, Рига-22
Звідки: Київ
Дякував (ла): 0
Подякували: 30 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення XedoX »

Ну ми ж так і їхали :100:
З Че на Канів дорога норм, якщо на поля не заглядатся 100-110км/ч можна їхать, але інколи попадаються горби/ямки :uzhos: (я декілька раз влітав)
З Канева до границі Київської області дороги нема взагалі - 60-80км/ч і кожну секунду дивится куди їдеш + місцями ніби арт обстріл: майже зупинялись щоб хоч якось проїхать. Такі місця були досить часто :uzhos: (влітав до пробою підвіски :mla1: )
Київська обл. і до Халеп"я 120-130км/ч і навіть більше - місцями попадались неглибокі ямки і багато досить крутих поворотів.
Халеп"я - Украінка 80-100км/ч ну там вже рукою подать: дорога норм але ніде розігнатся.
Загробная жизнь начинается после 200 км/ч
Аватар користувача
archer
И так сойдет
Повідомлень: 2093
З нами з: 25 травня 2009, 14:13
Мотоцикл: Suzuki GS 500F => DR650r => KTM 690 Enduro R
Звідки: Киев
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 130 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення archer »

Состыкуетесь в Украинке, маячте, где-то мож проедемся.
И так сойдет
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Лади. ;)
Слава Україні!!!
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Накатав сьогодні ще 50км, політ відмінний, звик до мотоцикла добре. :super: Купив палатку, карімат, набрав інструментів, мотузок, завтра куплю ще латок на камеру, насос. Лишилось закупитись провізією дня на 3-4, щоб з запасом, зпакуватись, залить повний бак і виїхать. :berserk: :chapaev:
Слава Україні!!!
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Доброго вечора. Сьогодні катався по області, в Чорнобай, до подруги. Як завжди не без пригод. Вирішив, значить, я опробувать павука, поклав під ньго інструмент, палатку, карімат. Підв'язав зверху ще мотузками хрест у хрест, під Золотоношою відчув, рукою, що щось там нетак, заглушив мот, дійсно палатка на грані висить, іструмент випав... Вертався кілометрів 10, нічого не знайшов, жаль втратив майже весь інструмент. :cry: Запускать - а мотоцикл не запускається, постояв хвилин 10, перепровірив проводку, все передивився, охолов трошки, запустився - поїхав далі. Приїхав, поспілкувався з подругою, почало вечоріть, вирушив назад. км за 20-25 від Черкас відчув якусь рідину всебе на нозі, зупинився, дійсно :mla1: грьобаний :mla1: викрутився болт з карбюратора знизу, головне, що не глох ніде нічого. Витекло приблизно літри 2, на око. Чорт зним, за інструмент, а його ж нема. Мотор розпечений - руками закручувать, обпікся коротше більше чим закрутив. :sotona: Видзвонив одногрупника, щоб інструмент підвіз, він в селі недалеко живе, чекав його півтори години на в'їзді на Черкаську дамбу. Закрутив, їхать, вмикаю поворот, бах, все потухло, заглох. Розбираю знову всю поклажу, знімаю павука, сідло, бардачки... :berserk: перегорів запобіжник, чортяка, повороти десь коротнули. Їхав далі без поворотів, благо, автомобілів на ніч мало. Вже в Черкасах, перед шиномонтажем, як завжди, насипано якихось колючок-гвіздків, чи щось типу того, пробив переднє колесо так, що колесо спустило за секунду, ледве втримав Явку на дорозі, понесло добряче. :uzhos: До стоянки км 5, псіхонув, поїхав на 1-2 передачі. проїхав км 3, зупиняють ДАІ. Далі розмова стандартна, провірили документи (благо з ними вже все гаразд), та я подиркав далі, поставив на стоянку, зкинув клєми з АКБ, закрив краник, накрив чохлом, перехрестився і додому. :sotona:
Завтра буду мінять камеру, розбиратись з КЗ... Треба готуватись до Рокеровочки, яка вже не за горами. :?
Зображення
І злощасне місце на вїзді дамби, думав вже палатку ставить і ночувать там...
Зображення
Слава Україні!!!
Аватар користувача
vlymar
Старая гвардия
Повідомлень: 1071
З нами з: 09 червня 2009, 08:52
Мотоцикл: JAWA 350/634 => YAMAHA FZ6S
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 19 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення vlymar »

да уж.. не по заздриш.., ну головне добравсь додому.
Я ж тобі казав, що болт на карбі в тебе дуже з слабкою пружинкою й від вібрації може викрутитися або збитися налаштування карба. :shothead: :)
Аватар користувача
lelik
Старая гвардия
Повідомлень: 1263
З нами з: 16 лютого 2012, 14:11
Мотоцикл: Jawa: 634-01 (вишневочка), ЧИХ-ПИХ 5
Звідки: г. Переяслав-Хмельницкий
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 53 рази
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення lelik »

Перші косяки завжди найнепередбачуваніші. Коли "переїздиш" цей єтап, то далі проблем поменшає. Мотоциклу ж не 5 років - щось та повинно здихать...
Як знімеш колесо, передивись, чи корт покришки не вграв, як їхав без тиску.
В мене теж перші 3 сотні косяки проявились, а зараз наче все як треба, - тільки бензин лий...
А виїзд з дамби знайомий :100:
жизнь хороша, когда едешь не спеша...
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Ні-ні, Віталь, там не той болт, там самий нижній, що під жиклером. :scout:
А покришку от треба теж мінять, бо лиса в 0, через те і їхав, бо всеодно їй хана... :killhim:
Слава Україні!!!
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Поставив правильну "обувку" на перед (18-3.50), попідкачував все, тепер цей мотоцикл дійсно кермується як ЯВА і кладеться в поворот так як треба. :super: (330+30камера). Підпаяли релюху поворотів, ізза неї і було КЗ. :sotona: Всі косячки видалив, все попідкручував, попідтягував, все як треба. Але моя Ява не бажає буть без косяків, їхав вночі додому, на повороті, при швидкості десь 60 відпав хомуток кріплення правого пульта (повороти) Тепер щоб увімкнуть - вимкнуть поворот треба відпускать руль, кидать дросель, брать в руку пульт і вмикать поворот, потім та ж процедура, щоб вимкнуть. :uzhos: :killhim: Я проїхав по місту з 1го кінце в 2гий і це :mla1: як я :mla1: клацать цей пульт... Думаю купить руль з нормальними пультами від 634-7 чи 638-5 і нормальними курками (як вкогось є - будь ласка, напишіть, зацікавлений в терміновій покупці).
Зображення
Слава Україні!!!
Аватар користувача
Andriy21
уважаемый
Повідомлень: 540
З нами з: 15 січня 2010, 22:04
Мотоцикл: Jawa 559-04 64г.в. - "Чекушка"
Звідки: Киев-Нежин (Черниговская обл.)
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 84 рази
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення Andriy21 »

TonyBiker, кращих пультів на Явах, ніж на ранніх 634, немає ІМХО.
Або на закльопки прикліпай новий хомут, або зроби як на старушці - просверли по діаметру руль і пульт, та прикрути гвинтом М4.
п.с. - У мене десь був сам хомут від пульта поворотників 634.... Але шукати я його зможу в кращому випадку в четвер...
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Jawa 350 634-5 Черкаси

Повідомлення TonyBiker »

Andriy21, мені просто незручно, чисто індивідуально + починають тумблерки глюкать, відходить ітд ітп. Та і продавать поки не збираюсь, хай будуть як запасні. :100:
Слава Україні!!!
Відповісти

Повернутись до “Моя красавица”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів