Пошук дав 52 результатів

Повернутися до листу подяк

Vvv
03 липня 2016, 12:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Муки выбора или совкоцикл VS ждап (все за и против)

:) Да у каждого финансовый достаток разный , не всем быть директорами или удавшимися бизнесменами , так же как и не всем быть слесарями или продавцами , здесь соглашусь с тем что для человека у которого достаток не большой , ява конечно же здорово подходит , насчёт цен на запчасти , так и у меня и ,...
Vvv
04 липня 2016, 17:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Муки выбора или совкоцикл VS ждап (все за и против)

:) Как писал уже перед этим , спору здесь быть не может , напишу более подробно на своем примере , думаю это прояснит свет на ситуацию выбора мотоцикла . До первой волны кризиса доход был от 14т.грн.- 18. после второй волны 8-12 т.грн. Сейчас от 2-4 т.грн. При этом ещё использую свой автомобиль в ра...
РЕпа
04 липня 2016, 21:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Муки выбора или совкоцикл VS ждап (все за и против)

:shock: Базара на четыре страницы, консенсус не достигнут!
Лично мне это видится так: есть бабки, покупай что хочешь, нет, не скули и ходи пешком!
П.С. У меня всё ездит и не ломается, китай пром совко пром. Пять км. в день ,минимум,проезжаю круглогодично! ;)
USS
05 липня 2016, 21:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Перепресовка коленвала или как правильно выбрать запы?

До Dmitry- щось я непригадую жодного випадку, щоб радив кому небудь правка ломиком на колінвалі, в*їбати молотком і нше . Аби ти знав скільки різної техніки, що сходить з конвеєрів, їздить з деталями що не відповідає технічним вимогам на деталь ти б напевне ночами не спав. Та й набрид ти вже зі свої...
Chezara
19 липня 2016, 14:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Муки выбора или совкоцикл VS ждап (все за и против)

В споре рождается не истина а коллективное заблуждения, зато умирает здравый смысл. Истина существует еще до возникновения спора.
route 66
20 липня 2016, 16:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Перепресовка коленвала или как правильно выбрать запы?

естественно не говорили, все схавали и не попырхнулись. ты считаешь , что она не снизится, особенно в динамике? и все те приложенные усилия по центровке и прочему не будут напрасными? хавать будешь в другом месте Я считаю, что если человек отремонтировал больше сотни коленвалов и люди положительно ...
USS
26 серпня 2016, 19:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Детонация двигателя Ява 638

На 638й двигун взагалі треба менше звертати увагу з приводу клацання, такі вони вже є. Коли впевнений що все у двигуні зроблено нормально (вал відцентрований, поршнева в нормі, шатуни не криві, посадочні під підшипники не розбиті, центральна опора сидить щільно) то катайся собі та не суши голову.
student1609
18 березня 2018, 18:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ремонт ЯВА любой сложности

Vvv писав:Так это же хорошо , как говорится , расти большой не будь лапшой , удачи в работе и во всех начинаниях.
спасибо))) лажу пока никому не отсылал , и не буду :) мне доверие дороже)))
Andriy21
16 липня 2017, 19:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Куплю запчастини на ВОСХОД 3М.

Привіт.
Подзвони +380985269604 Сергій.
У нього має бути колінвал і ще якісь деталі на Восход
Geser
30 червня 2018, 23:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: переход на светодиоды

Всім, хто перейшов на світлодіоди, але, як я, не знав, як замінити індикатор поворотів, підказую - діодний міст. Маленький діодний міст, на вхід якого чіпляємо жовтий і зелений дроти від поворотників, а на вихід - світлодіодну лампу індикації. Сам ще не перевіряв, але має працювати.
student1609
29 липня 2018, 14:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ремонт ЯВА любой сложности

міша писав: 29 липня 2018, 12:09 Можливо не по темі , але хочу подякувати форумчанину "student1609", за ремонт колінівала, пройшов 3500 км, усе відміно!!!
благодарю, старался :beer1:
JUK
02 серпня 2018, 08:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ремонт двигателя Ява 638 12v

Після кап ремонту мотора проїхав біля 4000 км. Після ремонту тільки заливав бензин (+масло синтетику) і їхав.Нічого неломалось,нетекло ,ненастроював. Мiшаня , це ще дитячiй пробiг , я буває три за мiсяць наїжджаю . От коли проїдеш хочаби тисяч п'ятнадцять , тодi можеш i сказати що ти добре зробив д...
student1609
01 листопада 2018, 11:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Флуд\Бред\Мысли Студента! В адекватном состоянии не заходить!

Да с общением на форуме туговато нет позитива и восприятия любого мнения которое имеет право на жизнь Многие бояться признать свои поражения И только фактами можно подтвердить свою позицию таков мир неоднократно встречал в жизни людей, которые игнорируют факты. не шутка. такие люди есть и сдесь, на...
Well
01 лютого 2018, 09:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Часы

они по качеству разные... у меня такой уже 4 лета пережил.
USS
30 серпня 2019, 12:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Питаня по підшипнику колінвала ?

Як він поведе себе на колінвалі ЯВА ? Міша, ти б його краще на кпп примастирив. Такий підшипник було ставили піпли, з надієй щоб менше люфтив, то він перший час аж пищав. Коли посадки на валу та у картері не роздовбані його ще більше стисне і в умовах кривошипа де мащення і так можна сказати умовне...
Aleks1978
27 вересня 2019, 23:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Живность!

1 корова,10+курейі стільки ж вутаків. трохи бджіл. 3 коти. собака. миші-дофіга,можу подарувати.
kozyr
13 травня 2020, 09:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема із електроним спідометром на Ява 350/638

Я незнаю как работает вело компьютер. А тут тахометр и спидометр питаются от бортовой сети. Спидометр сигнал берет с датчика на колесе, а тахометр с высоковольтной катушки.
Dermengy
20 серпня 2020, 23:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Посоветуйте инвертор

дріт-200 грн
это кошмарная проволока.
Попробуйте Werk, сразу почувствуете разницу
Jawaval
02 грудня 2020, 20:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Останій день з мотоциклом ЯВА ((((

Є така штука як мототоксикоз. Тому думається мені ви до нас ще повернетесь :niasilil:
Jawaval
20 квітня 2021, 21:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Куплю шатуни ЯВА

Я так розумію тільки оригінал ЧССР або СРСР. З новодєла мабудь хорошу річ не зробити.
Jawaval
20 квітня 2021, 22:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Куплю шатуни ЯВА

:super: клас! Стара школа і ява однозначно рулять!