Пошук дав 69 результатів

Повернутися до листу подяк

Chezara
06 листопада 2019, 13:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Pip&One или е#анутым нет покоя

Во первых я с Коцюбинського! :lol: Во вторых, Серёга так не чесно! :P Мне для такой поездки нужно пол яви усилить! :balalaika: А вторую снять (обвес)! :chapaev: На задок 16р вернуть и резину купить соответственно! Но ты, зараза такая, прав, главное желание. Всё остальное отмазки! :beer1: А уменя ме...
Chezara
14 листопада 2019, 12:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Honda TA650

Конусні підшипники зайняли своє місце. :super: Руль Renthal зі змінним 28/22 мм перерізом, простваками +25 мм і новими гріпсами також відходить новому власнику. :100: :100: Крім того знижка на нову (перед/зад) резину, задню зірку і високе вітрове скло. (резина-стара але можна ще катать, зірка, ще рі...
Chezara
07 квітня 2020, 11:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yamaha WR250R (X)

гаджетозалежниймотоманьяк
Chezara
14 квітня 2020, 15:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Безспірно великий об"єм робіт. Дуже багато чого залишилося за кадром, токарка/сласарка та інше. Особисто я вважаю що витрачений час та кошти ти повернеш у вигляді задоволення від зовсім іншого ОМАРа. :super:
Chezara
30 квітня 2020, 15:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Размеры резины

Александр77 писав: 30 квітня 2020, 10:06 я на машину два ската купил за 1500, а тут 1700 на мото (она должна быть вечной) во Львове была Митас - но они морозятся
У явістів нова резина і новий акумулятор передається по наследству. Тобто вона ВІЧНА. :smoke2: Ярослав, це скоріше вийняток. :smoke:
Chezara
18 червня 2020, 16:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Yamaha TT250R

Я не раз уже було всіма сказано «Всі будуть їздить на ендуро». Отже, всім знайома мета розпрощатися з трансальпом дала свої плоди. В один із вечорів до мене в об’яву постукав покупець з пропозицією обміняти свого коника на мого слоника (з його доплатою). Роздивившись фото, поставивши декілька запита...
Chezara
18 червня 2020, 17:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yamaha TT250R

Ну і в продовження купівлі рейда... Оскільки доньку також тягнуло до мототеми, вона одразу приміряла рейда під собою. Замість радості в її очах, я побачив сум і страх. По перше для неї він був занадто високий, по друге - достатньо тяжкий. Порадившись з дружиною, я прийняв рішення витратити "доп...
Chezara
18 червня 2020, 16:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Підтримали і ми наші команди на цьому міроприємстві. Донька під враженнями 2 дні була. А в мене також приємні враження від тесту цього червоненького. Питання одне, чому їх зразу такими не робити?
Chezara
08 липня 2020, 11:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yamaha TT250R

Одне я знаю напевно, для нормальної рульожки по бездору ТТРці не вистачало правильного керма. Те що стояло при купівлі, було вузьке, і перемичка заважала гаджетам. На 22 рулях ця перемичка необхідність, бо надає додаткової жорсткості. Да і походження її було сумнівне, якогось маловідомого бренду. То...
Chezara
09 вересня 2020, 13:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Посоветуйте инвертор

fogster писав: 09 вересня 2020, 11:57 Все таки 5000 минимум сложно сейчас для меня достать..
Якщо спуститися з небес (перестати курити харвест) то за 2 тижні можна легко докласти до тих трьох тисяч, які в тебе вже є.
:smoke:
Chezara
21 жовтня 2020, 11:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Вишня (634-01) из далекого 74-го.... LELIK

Это же мотоцикл отца. Неужели Вам ее не жалко? Эндуро приходят и уходят а ява... Это не просто мотоцикл—это часть жизни, с ней наверняка связано много хороших воспоминаний... Хотя конечно, дело Ваше... Якщо постійно жити минулим, то можливо не дізнаєшся що таке теперішнє. А на майбутнє не залишитьс...
Chezara
04 грудня 2020, 08:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рокер-календар 2021

Оскільки головний шеф редактор календаря пішов у творчу відпустку, точніше самоусунувся, випуском календаря в цьому році займуся я. Фотмат календаря традиційний (13 перекидних листів, мелований глянцевий папір 200 г/м2, повнокольоровий односторонній друк усіх аркушів, на металевому пружині+ригель/ві...
Chezara
09 грудня 2020, 08:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рокер-календар 2021

Макет календаря 2021 готовий, завтра може бути відданий в друк. Зайвих календарів нема, хто не замовляв - є 2 ще дні, далі буде пізно. В кого з фінансами туго, можна в кредит під 0%. Вже не терпиться відправити на друк, тому якщо ще є бажаючі, приєднуйтесь до замовлення. Зрозуміло, що до 50-ти штук...
Chezara
25 грудня 2020, 16:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рокер-календар 2021

:100:
Усі календарі поїхали до адресатів. Залишився 1 календар, який шанований рокер Dermengy замовив, а забирати не хоче. Тому, якщо є бажаючи, пишіть тут/в приват/телеграм/вайбер.
З святами, з наступаючим новим роком!
Chezara
27 грудня 2020, 18:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Рокер-календар 2021

РЕпа писав: 27 грудня 2020, 16:19 Серёжа, огромная благодарность за проделанный труд! Календарь :super: :beer1:
Окрема подяка тим, хто підняв тему, рахував та збирав фото.
:100: