Пошук дав 24 результатів

Повернутися до листу подяк

USS
08 грудня 2013, 21:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Куплю пружинную шайбу под генератор

отпиши в личку куда слать шайбу, шайба новая новодел.
satok
30 березня 2014, 17:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Dellorto PHBH 28

Стремно мне разбирать настроенный карб - мне ж двиг после капиталки заводить на нем! :) Но трубочек понатыкаю - не помешают! :) главное правильно натыкать, чтоб не навредить ничем! Камрад я специально зарегистрировался чтоб ответить на Ваш вопрос. Та желтая трубочка - это подача масла(не забываем ч...
Міхєй
08 квітня 2014, 19:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: РЛС Памир на майские

как раз первый четверг след месяца это отправление в трип!

так что хорош повод познакомится) :scout:
Славік
02 травня 2014, 00:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 638.5 Kyiv

Привіт nik_2 , реле поворотів мае кріпитися до фари саморізом ,контактами в низ .
JUK
09 липня 2018, 22:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макака з за сараю)))

nik_2 писав: 09 липня 2018, 20:41 Це аморти не з ІЖа часом?
Так , схожi на iжовськi , мабуть з трiйки , бо на четвертих та п'ятих низ стакана був довший .
route 66
10 липня 2018, 08:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макака з за сараю)))

nik_2 писав: 10 липня 2018, 03:17
USS писав: 10 липня 2018, 01:46 вкидаєш через дірки всередину
Була така думка, але я її відкинув, бо як же тоді їх, ті пружинки, назад поодівати??? :shock:
Крючком з проволоки або якоїсь спиці витягуєш і зачіпляєш
Vitaha_N
10 липня 2018, 07:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макака з за сараю)))

Якщо хто втемі: якщо ставити колеса з яви на мінськ, то вісі коліс явовські треба теж чи мінчаківські залишаються? Друг когда то ставил себе заднее колесо с Явы на Минск. Если в двух словах - оно туда не станет. Проблема не в оси а в ступице - она совсем другая и никак не стыкуется с Минчаковской з...
USS
10 липня 2018, 01:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макака з за сараю)))

Не зрозумів як зняти корзину...
Піддіваєш прожини і трохи провернувши їх вкидаєш через дірки всередину, знімаєш верхній нажимний диск, а далі все як звичайно.
USS
11 липня 2018, 01:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макака з за сараю)))

На скільки мені відомо ходовий ланцюг яви, мінська та восхода однаковий по кроку, різний по довжині. Простіше шукати мінське колесо з усим гамузом, різниця в них тільки по рокам більш ранні колеса не взаємозамінні, там на задньому зірка заодно з колесом на більш пізніх, такий принцип, як на яві, кож...
USS
11 липня 2018, 14:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макака з за сараю)))

Ява 634-638 ширина маятника по прорізям осі колеса приблизно 20,5- 21см плюс-мінус. Старушачого на даний час у дворі не валяється може хто інший підкаже.
Dr_Hammer
11 липня 2018, 16:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA 350 typ 638.7.00;) з Луцька

Всьо, мотора настроїв, поставив по світляку 3.0 мм до ВМТ, потім на слух найшов "льогкость вращєнія коленчатого вала" і поперло)))

В сраку бля стробоскопи, фуози, хуйози та інші корисні винаходи людства!
Slavik
12 липня 2018, 10:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Пепелац aleks1978

nik_2 писав: 12 липня 2018, 10:28
route 66 писав: 12 липня 2018, 10:21 Я уже давным давно поставил диодные мосты с радиомагазина, квадратные такие двох фазные.
А можна їх фото або маркування? Дякую! :beer1:
https://www.ru-chipdip.by/product/mb5010 Есть разные мосты, есть сразу 3 фазы в одной коробочке.
РЕпа
12 липня 2018, 15:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Минск

nik_2 писав: 11 липня 2018, 18:13 З продажем вітати чи співчувати? ;)
Та даже не знаю как ответить. :D Моц давно не юзали, дали денег отдал.
Техника не должна простаивать!
Жалею, или нет? Нет не жалею.
Выручил 600 бакинскими. :D
USS
12 липня 2018, 16:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макака з за сараю)))

*болт генератора ледве викрутив - ржавий! Залив ВДхою... Може відкисне... Відкисне стопудово, сьогодні залив- завтра зняв. Днями один знайомий притаг куплений картер від яви 638, який довгий час валявся у напіврозібраному стані з колінвалом у лівій половині. Пацани може й виклепали б його звідтіль,...
РЕпа
21 серпня 2018, 21:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Минск

В рекламном агенстве.
Сын качнул на флэшку фотки с нета, и пошел в компанию по рекламе, сделали за пол часа , если память не изменяет... ;)
валико
30 серпня 2018, 06:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макака з за сараю)))

Пружинку ставлять під нижнє компресійне кільце.
USS
05 вересня 2019, 21:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA, новинки, новости с завода

Инфа така, чисто позырять, поржать. :shothead: Поржати чи не поржати, а все ж щось ворушаться. В умовах західної конкуренції нелегко виробити продукт що матиме попит. Може згодом і вийде щось. Гарантовано можна реготати тільки з нашого народу, який робить такий вибір у житті, що вже і сумувати нема...
Dermengy
10 серпня 2020, 10:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 634-7. Dermengy. Одесса.

У Романюка покатался на 2х Ява-250.
Думал будет по ощущениям близко к Иж Планете, но нет. Резкая, крутится и очень удивило то, что мало вибрации как для одностволки.
KSV
13 серпня 2020, 22:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Кто любит сигары?

Будучи молодым, зеленым пацаном, в 16 лет запихнул в зубы сигарету (до этого даже не пробывал), и выбросить ее уже не смог, через лет 10 как-то мимолетом задумался - а что и зачем я делаю? Но быстро выбросил эту мысль с головы - да что с той одной сигареты будет - молодой, для организма это мелочь и...
USS
24 серпня 2020, 11:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 634-7. Dermengy. Одесса.

У кожного свої критерії прийнятності, можна й на травяному шнурку їздити. Якщо так бомжуєш то зкинь свої дані, вишлю пару своїх недоєбків, якраз міняти скоро буду, там ще ресурсу, я так зрозумів, до половини тільки зужито. Чесно кажучи, я був більш високої думки про тебе, але як показує практика ос...