Пошук дав 192 результатів

Повернутися до листу подяк

Александр77
31 липня 2014, 11:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Моя 250ка

Здравствуйте. Мне тут уважаемые люди порекомендовали - сюда. Попробую еще раз (первая тема где-то затерялась не исключено, что в виду криворукости самого автора). Хочу немного расказать о своей красавице, может будет полезно для тех у кого есть что выбросить - да руки не поднимаются, жалко. http://s...
Александр77
03 серпня 2014, 08:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Моя 250ка

Классный мотоцикл, мне нравится. Я смотрю у вас есть ещё 638. О ней будет рассказ? Спасибо, да есть 638 00 01, да и еще кое что, но об этом позже. Обычная 38 я, колясочный вариант (велорекс 700), в дождь жалею, что я сижу не на месте пассажира, хотя не вытягивал ее я лет питнадцать. Мотик на ходу, ...
Александр77
22 червня 2017, 23:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ява 350/638 Cafe Race или что то в этом роде

А ну ка посмотрите в сторону рамы ЧЗ + вилка ПС + колеса алюминий + барабан (передний) от пса + мотор 638 + 2 карба + ЛК Ну и немного с баком и сидухой помутить, опять же маятник алюминий . (рама ЧЗ как нарочно сделана под кафе, даже если не резать )
Александр77
30 вересня 2017, 16:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Осторожно кидалово на ОЛХ

Кто то пользовался на ОЛХ услугой безопасная сделка ? если да , то поделитесь шо оно такое? Я пользовался, (да собственно Лях может подтвердить как оно с другой стороны) Все работает как и расписано, деньги замораживаются до совершения сделки, правда есть там одна непонятка которую я поленился выяс...
Александр77
11 жовтня 2017, 19:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Моя 250ка

немного изменил общий вид : поменял седло (это смотрится более, да и мягче ), сделал ящики для инструмента (бардачки типа), - критика принимается, знаю для бобра вроди как не стильно, но давно хотелось попробовать, - в общем виде вроди как не потеряла http://s018.radikal.ru/i516/1710/2a/41f807b8c2b6...
Александр77
10 грудня 2017, 16:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Первый дальняк или Воспоминания, стоящие бензина

…Хм про дальняки..хорошая тема, для кого то дальняк это 1000 км, для кого то это « Железная жопа « 2000 км за 24 часа ,вот мои дальняки начинались с двух колес на байке ( бля, велосипеде) Украина « Спорт» - понятно что это был просто велосипед, - но не смотря на это мы с моим товарищем ( сбежав с ур...
Александр77
02 січня 2018, 16:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: С Новым 2018 Годом!

Як відомо першого січня не буває, просто тридцять перше а потім друге вечір, а інколи навіть 14 те. Не буду кривити душею – я також люблю алкоголь. Але щось нам таки завадило вночі душевно накидатися, тому на пропозицію відкрити льотний сезон прямо першого числа погодився не вагаючись. До того ж, ду...
Александр77
23 лютого 2018, 11:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: 638

Хлопці, знайдіть ту яву, та зробіть йому вже те щеплення. Бо мене вже передьоргує від цього флуду Воображение уже нарисовало сценарий будущего экшена: Уставший, но не потерявший оптимизма после очередной неудачи Василий уходит с парковки, оставляя Яву под присмотр парковочного кота. Тут же со всех ...
Александр77
07 квітня 2018, 23:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Дети и мото

Зображення

в руці шашлик ( в іншій повинно бути пиво, але ще малий)
Александр77
09 серпня 2018, 19:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Годовая рокеровка 2018

Созвонился с Лёней, говорит готов прибыть 23-го под вечер. :D :super: По пути заберу Алекса, уже компаха. Лёня говорит,больше двух, уже каландэ. :D Юра, Жук, буду ждать! :beer1: Александр 77,конечно нужно посетить такую встречу! :beer2: Киданите ,если не сложно, номерок телефона в тему, думаю многи...
Александр77
18 листопада 2018, 20:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Небольшой Travel

Пшепрашам, але відео знову вийшло довше ніж 5 хвилин. Ну неможливо втиснути 4 - 5 годин матеріалу в п'ятихвилинний кліп. Поясню. З Сявом обговорювали це в чаті. Не кліпмейкер я ні разу, режисерських курсів не закінчував. З кліпів заробітку не маю ніякого. Я простий хлопець з села, знімаю своє життя...
Александр77
16 грудня 2018, 11:45
Перейти в форум
Перейти в тему

SPARK SP200D26M

Надихнули мене відео кросменів, ендуристів, а особливо Славка Ляха(бо він їздить на китайцеві) і став я власником ось такого коника. Дуже хотілося б японця - але причини як у всих - низьке фінансове забезпечення. Шукав піта (такого як у Славка) - але в магазинах кажуть що їх вже не випускають - є Ге...
Александр77
24 січня 2019, 18:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Идеальный спальник для мото туриста

Вчера заходил к друзьям в магазин снаряги, держал в руках вот такой спальник, стягивается в очень компактный рулончик но обрати внимание на температуру, ну и цена небольшая
https://kamchatka.com.ua/p22289935-spal ... nguin.html
Александр77
04 березня 2019, 20:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Просто хорошие явы

А я в самом начале задал простой вопрос: кто эти люди которые покупают кафешники и бобры, как их используют и в чем смысл покупки/создания таких байков с практичной точки зрения? Бобер или кафешник не может быть(не должен быть?) основным или первым байком с практической точки зрения, я прав или нет...
Александр77
01 квітня 2019, 21:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SPARK SP200D26M

Все виявилось ще простіше, в середині воздухана навіть 2 прилива спеціальних є https://picua.org/images/2019/04/01/bdfdc30560fe6f5d6382d94f43bac2a5.md.jpg тому було використано шматок захисту від крила ваз 2101 виробництва Харків - все прекрасно стало (бризговик від яви не порізав в би для такого) h...
Александр77
02 квітня 2019, 09:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: SPARK SP200D26M

Geser писав: 01 квітня 2019, 23:08 Китайці зекономили пару гривень...
підозріваю, що не тільки там ;)
Александр77
15 квітня 2019, 19:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLR650C. "Омар"©

Я звичайно вибачаюсь, а чому Ви не хочите встановити наприклад таку приборку ? https://www.olx.ua/obyavlenie/universalnyy-moto-tahometr-priborka-spidometr-panel-priborov-odometr-IDCs4Ww.html?sd=1#9052554919 ( це не реклама саме цьго продукта, в китайців він ще дишевше) все що потрібно є, розміщено в...
Александр77
18 квітня 2019, 20:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Motoleader ML250 Travels

Саня есть разная комплектация техники, соотвецтвенно и цена у них разная. :banghead: нажаль я не знаю як влаштована кпп на цьому моті. а от на яві ти сам знаєш,тлькиодин пиптик на кулісі який відповідає лише за показання нейтралі між 1 і 2 передачами. а приборкою можна любою комплектувати,мене лише...
Александр77
27 липня 2019, 09:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Съемники и приспособы

Ноги цілі, хоча там приспособа була вагою кіл 5, ( в двох знімали, один тримав зйомник)
Александр77
09 вересня 2019, 11:26
Перейти в форум
Перейти в тему

"Каферейсер" із ЧЗ

Так ось,раз завівся та поїхав можна показувати. Ще в молодості (80 роки) lуже мені кортіло зробити «кафе», я варив якісь рами з водопровідних труб, будував моно амортизатори зі всякого хламу, навіть намагався виклепати хвіст (що правда чомусь з оцинковки). Само собою зрозуміло, що нічого доброго в м...
Александр77
09 вересня 2019, 18:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: "Каферейсер" із ЧЗ

В якихось бородатих журналах про яву розділяли двома валами. найти б такий вал, проблем би ніяких не було. Там , на самому ділі, стоїть складна система валів і тяг. Через велику трубу (під маятникм) пропущений вал на 10 мм який сидить на підшипниках і відповідає за тягу перемикання передач, а зовні...