Пошук дав 156 результатів

Повернутися до листу подяк

KWAKA
19 червня 2018, 20:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Муки выбора или совкоцикл VS ждап (все за и против)

Той позитив, яким ти зарядив на Десні, скінчився. Треба знов доза.
KWAKA
03 липня 2018, 10:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: По гребням Карпат

"...інерція, мать її - інерція..." (кажеш ці слова і качаєш вилку з усієї сили)
KWAKA
05 липня 2018, 10:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Geser. Моя машина. Jawa 350 638.

І я можу відправити розібраного зі старушки))) З трьох точно складе.
KWAKA
09 липня 2018, 17:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Годовая рокеровка 2018

Яка це тяжола техніка? Сутенера вигуляй.
KWAKA
23 липня 2018, 10:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kawasaki KLR650 Tengai

Тим часом мотор майже повністю розібрався. Залишилось розсухарити голову (майже зварив приспособу) і розібрати коробку. Думав, що вийде не знімати корзину счеплення, але ні. Вторинний вал попросився на пенсію, залишати його в моторі не можна. https://moto.kiev.ua/users/antipioner/dlya_forumiv/ten_10...
KWAKA
23 липня 2018, 09:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLR650C. "Омар"©

Накопичилося трохи новин, тому продовжуємо. Корончата головка та затягування рульової гайки з певним зусиллям себе не виправдало. То багато, то мало. Тому регулювання проводиться не розбираючи мотоцикла, а відпусканням гайок верхньої траверси і тонкою виколоткою та молотком. Після "файних"...
KWAKA
30 липня 2018, 10:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kawasaki KLR650 Tengai

Годинка роботи, а потім ще хвилин 15, бо щось не зійшлося, і готово. https://moto.kiev.ua/users/antipioner/dlya_forumiv/ten_14.jpg Фото зроблено вже після того, як я відкрутив корзину. Метрова труба стала в нагоді. Фіксатор погнувся трохи, але витримав. Розібрав повністю ГБЦ. Без саморобної приспосо...
KWAKA
09 серпня 2018, 10:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Re: Годовая рокеровка 2018

Увага, на цей раз приготована насичена розважальна програма з аніматорами! Конкурси: 1. Безкоштовні тестдрайви мотоциклів на тверезу голову; 2. Змагання на швидкість по капіталці двигуна яви (надання реквізиту учасниками вітається); 3. Виставляння кулачкового запалювання після 0,5 горілки в одну осо...
KWAKA
13 серпня 2018, 15:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kawasaki KLR650 Tengai

Складність в тому, що поверхні поролону і матеріалу обшивки дуже цупкі. Вирішується таким чином: спочатку поролон розпарюється праскою з паровим ударом, а потім будь-яким технічним мастилом без різкого запаху обробляється. Також сам матеріал обшивки прогрівається. Після таких маніпуляцій все набагат...
KWAKA
23 серпня 2018, 13:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Re: Годовая рокеровка 2018

Avior, тобі пора вже орден давати. Можу з фанери вирізати.
KWAKA
23 серпня 2018, 12:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: юпитер 5. подсос из-под цилиндра

Зусилля то не проблема. Ключ не у всіх є. Затягували на яві динамометром - всьо чотко. Ява сама охреніла від такого підходу.

Зображення
KWAKA
27 серпня 2018, 19:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Re: Годовая рокеровка 2018

Всім дякую! Ми, традиційно, отримали купу задоволення, гарно відпочили, та були раді бачити старих друзяк. Я свою програму виконав: їхав самим дибільним маршрутом, напився як скотина, накупався в річці вдосталь, загубив кофра, ледь на спровокувавши дтп. Річка Псел - це топчик. Одна з небагатьох чист...
KWAKA
28 вересня 2018, 11:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Интересный оппозит

За підхід і оформлення поста - лайк.
KWAKA
29 жовтня 2018, 10:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Kawasaki KLR650 Tengai

Ось і казочці кінец.... В принципі остаточна зборка пройшла без якихось проблем, окрім ГБЦ. Прийшлося шліфувати торці клапанів, бо шайби навіть найменшого номіналу не влазили. Ще трохи подовбав мізки кранік з дірявою мембраною, із-за якого я довго не міг завестись. Також за час простою заклинила мем...
KWAKA
18 жовтня 2018, 16:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Перепресовка коленвала или как правильно выбрать запы?

Випадково знайшов сайт виробника тайванських шатунів.

http://www.con-rods.com/for-jawa350-jw350.html

Продають по 1600 грн без доставки за пару

http://www.motomax.cz/Ojnice-CKR-JW-350 ... 1?cid=7401
KWAKA
11 лютого 2019, 16:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLR650C. "Омар"©

Наши рукі нє для скукі. Займаюсь потроху Омарчиком. Вирішив навести порядок в проводці, і на кожного споживача (бібіка, фара, розетка 12В) поставити окремого запобіжника. Попередньо виготовив кронштейн. https://moto.kiev.ua/users/antipioner/dlya_forumiv/om_5.jpg Встановив за бачком з охлаждайкою, що...
KWAKA
18 лютого 2019, 10:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLR650C. "Омар"©

Чергова субота - чергова робота. З ряду причин був вимушений відмовитись від стандартної панелі приладів: зломало прилив привода на ступиці , давно не працюючий одометр, заманливі умови обміну запчастин на електронну приборку. З фанери змоделював панель. https://moto.kiev.ua/users/antipioner/dlya_fo...
KWAKA
19 березня 2019, 09:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Geser. Моя машина. Jawa 350 638.

Треба було закласти можливість міняти кут багажника, бо чарки поїдуть, а ковбаса покотиться.
KWAKA
25 березня 2019, 10:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLR650C. "Омар"©

Далі прийшла черга підрамника. Він тримається на чотирьох болтах М8. Американці, в якості тюнінгу, продають замість верхніх болтів велику болтяру на 10 з гайкою і сверло. Я зняв підрамника, і перерізав різьбу на 10, та встановив болти з індексом міцності 10,9. Нижні болти замінив також на 10, з каст...
KWAKA
01 квітня 2019, 12:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLR650C. "Омар"©

В суботу підзібрав задню частину мотоцикла і приміряв своєрідний боді-комплект, а саме бак на 23 л і сидіння від Tengai. Бак став як рідний, а от основу сидіння прийшлося гарно попідрізати.

Зображення
KWAKA
25 березня 2019, 15:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLR650C. "Омар"©

Напівавтомат звичайно краще, і варити ним легше. З електродом ти наче навчився, але тільки змінюються якісь умови (кут зварки, товщина і т.д.) то все йде наперекосяк. Особливий кайф просмалити дзюрку, а потім її заварювати.
KWAKA
15 квітня 2019, 09:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLR650C. "Омар"©

HELLOMOTO!

Зображення

Останнім часом в мене з'явилась метизна залежність. Якщо попадаю до свого драг ділєра на ринку, то на мінімум 100 грн скупляюсь.

Зображення