Пошук дав 20 результатів

Повернутися до листу подяк

C_ Joker
07 травня 2019, 22:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

Может стоит попробовать делать измерения обычным стрелочным вольтметром, а то мультиметры довольно чувствительны к импульсам от системы зажигания!
Aleks1978
07 травня 2019, 22:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

я стикався з такою проблемою. але вирішив її радикально,заміною генератораі обладнання.
USS
08 травня 2019, 12:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

По схемі, вже 350 разів пройшовсь - все ок
Що за схема? Де брав?
Так,підтримую камрадів. Мультиметр від заведеного двигуна буває глюче. Вимірювати треба з підключеним акумулятором він згладжує стрибки напруги. Коли нема іншого тестера зроби довші проводки та тримай мультиметр подалі від двигуна.
USS
10 травня 2019, 19:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

После замены выпрямителя, проводки, всех реле, генератора(12в с 638мой) и установки холла - мультиметр выходит в еденицу(даже со снятой клеммой на диодном мосту(не с аккума) и нету заряда на аккум. Была пробита броня, но я её заменил, проблема осталась. В чём может быть причина? Может кто сталкивал...
C_ Joker
10 травня 2019, 13:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

Господи, да что там разбираться то с той зарядкой? Вот статейка, прочти внимательно и сделай все то, что там написано! https://moto.kiev.ua/issue/design/60425 ... u_stanovis
Geser
10 травня 2019, 11:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

В чому суть проблеми? Якщо на фазах є 6 В, а на акумуляторі 14, то зарядка має бути. Ми про це нічого не почули.
USS
11 травня 2019, 17:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

Поміряти фази генератора, я не можу, мультиметр сходить з розуму Розказую ще раз- забий на той мультибрехун. Береш звичайну лампочку 12в 21вт, наприклад, заводиш таратайку і почергово штрикаєш одним проводом приєднаним до лампочки на виводи фаз з генератора, незабудь інший провід прикріпити на масу...
Aleks1978
11 травня 2019, 13:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

таак . коротке замикання таки було,це 90% спалина релюха. б'ютьця ручки током,тобто маємо десь постійне коротке замикання. і де тут зарядці узятися!!! ??? в мене навіть при їзді у дощ струмом не било. 1) заходимо в хозмаг і беремо кабель на 4+ жили з діаметром дроту 1,5+мм. і міняємо нахрін усі ті с...
C_ Joker
20 травня 2019, 23:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

Как я понимаю, у тебя на 634-й картер, установлен ген от 638-й, да?? Если так, то проще найти ген от 638 и тупо его заменить. Для установки ИЖ генратора, нужен будет переходной фланец, который отличается от того, который установлен у тебя сейчас! На счет ДМ- то ничего переделывать не надо, там такие...
Aleks1978
20 травня 2019, 20:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

Lavazza писав: 15 травня 2019, 15:48 До речі, про заміну генератора. В мене є два робочих з ю-5. Як краще їх ставити і що робити з діодним мостом? Чі краще замінити на 638? Чи не морочить голови, і поставити CDI?
ПОСТАВИТИ CDI !!!
USS
23 жовтня 2019, 23:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

В корзині не підшипник а втулка. Єдиний двухрядний у 634 встановлений на вторинному валу зветься 3205.
Andriy21
20 жовтня 2019, 19:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

Якщо хочеш їздити, а не :mla1: хатися з мотиком, то або нова Чехія або б/у ЧССР в гарному стані (б/у тільки якщо добре розбираєшся в тому, що купуєш). Все решта - прямий шлях до геморою і втраченого часу. Купиш дешеві поршні - буде прихватувати. Дешеві вилки в КПП - не налізуть на шток або будуть кр...
archerix
20 жовтня 2019, 21:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

Честно говоря, я не уверен, что они чешские - всегда подозревал, что это тоже китай, но его делают под присмотром чехов :) Однако разница в качестве того, что барыги именуют "Чехией", с "Польшей" и "Китаем" у них же просто видна невооруженным глазом. Как-то сделал такой...
USS
21 жовтня 2019, 19:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

От і мені це треба замінити. Як ходять? А ще пружини,в кулісі в валу,в зчепленні. Цеп ходовий і моторний. Всі сальники-підшіпники. Втулки. Короче роботи і витрат вистачає. Просто навіщо переплачувати за Чехію,якщо може бути альтернатива по якості,і за розумну ціну По тому що перевірено можу сказати...
Aleks1978
22 жовтня 2019, 21:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

1ша невідшайбована. тобто не відрегульвана. тому й вибиває. з 4ю та ж хрінь. в мене наче всі норм вмикаютьця але 3тя звенить так тоненько. та й 2га почала співати з нею в парі. хотів пошаманити , а замінив тільки підшипник біля зчеплення. все інше сенсу чіпати не було. кращє все одно не зроблю. а от...
USS
23 жовтня 2019, 01:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

Ну мені спец в Полтаві,сказав з заміною підшипників на кв, і цапф, заміною втулок ГВШ,десь близько 2500. А шестерні в мене в от такому стані,рідні ще. Як думаєте,міняти чи ні? "Спец" часом не Толік з олх? Фотограф з тебе нікудишній, коли шестерні мають кулачки, як на моєму фото то викидай...
route 66
24 жовтня 2019, 11:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

Lavazza писав: 23 жовтня 2019, 22:27 Ще питания. 634й двигун. Підшіпник корзини,2х рядний,яке маркування в нього?
Ти уточни який тобі підшипник треба. Якщо той, що стоїть під корзиною на первинному малу, то 6303. Якщо двухрядний, то як писав USS. Але він дорогий і рідко буває дуже зношений. Щоб даремно гроші не тратив
route 66
29 жовтня 2019, 14:46
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

Lavazza писав: 25 жовтня 2019, 19:34 Я електрик,і знаю що з такими підшіпниками робиться на обертах.
Х.з. як це пов'язано з підшипниками кпп, ну то ладно...
Оберти, доречі, там не такі як в електромотора. Ну а якщо боїшся, що розлетиться від обертів, то купуй KOYO японські, щоб вже напевне