Пошук дав 93 результатів

Повернутися до листу подяк

Jawaval
13 травня 2021, 15:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ЯВА 360 - 350. Кременчуг.

Кроме того смутно представляется как его можно использовать в качестве молотка. А по поводу насоса—у явы есть под него место внутри облицовки—два крюка как на лисапеде. Помнится в детстве я укорачивал велонасос (подрезал под размер между крюками если он был длиннее). Если он был короче—еще проще—кус...
Jawaval
17 травня 2021, 20:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: 638

Двухсторонний качественный скотч держит х отдерешь! Только срезать. Меняли шильдики на многих авто—никто еще ничего не потерял ;)
Jawaval
31 травня 2021, 21:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ЯВА 360 - 350. Кременчуг.

16-ые колеса еще легче остановить чем ленины 18-ые. При одинаковых диаметрах ступиц и тормозных механизмах.
Jawaval
12 червня 2021, 10:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: выбор цепи

Причина оказалась в коммутаторе, купил новый, поставил. Завелся с первого тычка - поехал кататься, через километров двадцать снова начались чихания, выстрелы в глушитель ( пропуски зажигания ). Коммутатор не греется, но как постоит, всё в порядке снова едет как ни в чем не бывало - видно коммутатор...
Jawaval
04 липня 2022, 12:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA 350 typ 638.7.00;) з Луцька

Так. Токарка і аргон то всьо! Не треба спонсорувати пошту, хитродупих продаванів, або токарів кривих, цінунескладущіх за свій труд...
Jawaval
03 липня 2022, 00:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ЯВА 360 - 350. Кременчуг.

Я так і подумав. За паузу. Прилетіло сильно, от і пауза.
Бо сам такий—як прилетить вже не до мота..
Перебираю передню вилку. Збираю по крупицях де що знайду. З миру по нитці—бідному сорочка.
Jawaval
08 вересня 2022, 10:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Купил сегодня 360-ю...

Дякую за запропоновані варіанти. Обламані в мене є.... .... ... Запропонували мені нову. І нібито нова - це ж добре (окрім ціни - но то вже Бог із ним.. ) але знов але... ... Зварні шви на ній дуже грубі в порівнянні з моєю старорежимною. І це на моті буде дуже помітно. Виходить немала ціна + обробк...
Jawaval
09 вересня 2022, 09:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Купил сегодня 360-ю...

о!! бач ти їх також штаньми називаєш (бо мене тут стьобали) а по темі не бачу проблеми - є обірвані але не іржаві (завтра гляну) - підварю - кину фото Дядя Саша, не треба. Вже мені Льоня знайшов цілу і перейшле, дякую! Дякую панове всім хто відізвався на моє прохання! Мирного Неба Вашим Містам! Все...
Jawaval
20 вересня 2022, 15:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ЯВА 360 - 350. Кременчуг.

Коли мені було років 15, то знайомий давав 638 кататись +- година. :chapaev: А я йому касети з комп'ютерними іграми ( снклер 1, може хто пам'ятає). :100: Короче тільки від'їхали через перехрестя заглохла. Штовхали ту яву всю годину. Так і приштовхали її до двору. :banghead: Хазяїн вийшов подивився ...
Jawaval
19 вересня 2022, 22:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Купил сегодня 360-ю...

Ох, Льоню, шорти восени і взимку мають бути на своєму місці). Завдяки твоїм шортам я тепер можу нарешті зібрати докупи передню вилку, звільню з під неї кут підлоги у своїй кімнаті, де в мене взимку зазвичай обігрівач стоїть. :100:
Jawaval
01 листопада 2022, 15:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Пепелац aleks1978

Різниця лише у струмі. При цьому. При 220 буде 1000/220=4,55А. При 12 буде 1000/12=84А. Різними напругами та струмами досягається 1000 Вт. 12 вольт в цьому випадку більш безпечно, але і більш вимогливі до якісного контакту та дротів. 220 трохи менш вимогливі..
Jawaval
08 листопада 2022, 15:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA 350 typ 638.7.00;) з Луцька

Я таким способом реставрував хром на новому стакані вилки, сохран був недуже, але недорого по ціні. Зачистив від іржі точки, і потім прогрів і запаяв. Зняв лишнє канц ножом, і відполірував, понятно що не ідеально але значно краще ніж старе, затерте.
Jawaval
05 серпня 2021, 22:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Мой оппозит.

Да—в потоке современных авто смотрится просто бомба! :100:
Jawaval
19 жовтня 2020, 23:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ЯВА 360 - 350. Кременчуг.

Теперь понятно. В оригинале, по-заводу трос переднего тормоза равен или немного больше по толщине чем трос сцепления. Держу в руках курок тормоза оригинальный, без шарика на конце, да—действительно—4 мм туда в прорезь не впихнуть, курок протачивать точно нельзя а вот трос родной и соответственно нак...
Jawaval
16 квітня 2023, 22:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проект "Старушка"

Dr_Hammer писав: 15 квітня 2023, 19:03 Тоді аргон, короткими прихватками з остиганням, якщо і посиніє в радіусі 2-3 мм - не страшно, та й не видно з середини, тим більше воно прикривається кронштейном.
Мокру ганчірку на стакан, всередину лід. Не посиніє, перевірено!)
Jawaval
03 липня 2023, 00:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA 350 typ 638.7.00;) з Луцька

Та тупо часу немає, а так то якшо жостко засісти зранку до вечора, то там 2-3 дні роботи, навіть не "двє-трі нєдєлі" :lol: А по друге, без ретельного підходу, потім той виїзд переростає в перманентні дороблювання-перероблювання і про яке там "подалі від дому" можна говорити))) З...
Jawaval
24 січня 2024, 17:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Потеревенимо під пивко з таранькою!

Тільки на форуми ходить все менше і менше людей, а це гроші від реклами! Як тільки власник сайту перестане платити за хостинг і доменне ім"я - і сайту уже нема!!! А з ним і всієї інфи! Я після зльотів хостингів картинок на сайтах по тричі задовбався фотки відновлювати, уже як мінімум на 5-6 са...