Пошук дав 111 результатів

Повернутися до листу подяк

L.E.G.E.N.D.
05 листопада 2019, 17:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Pip&One или е#анутым нет покоя

Мда.... На Яве там кажись делать нечего. Смотрю, и такое впечатление, что те каменюки специально кто-то на все козьи тропы понакидывал. Кругом травка, ровненько, а на тропах одни камни...издевательство какое-то... Буду ждать когда асфальт постелят... Я в следующем году по асфальтным дорогам прокачу...
Avior
05 листопада 2019, 10:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Pip&One или е#анутым нет покоя

Едем дальше


П.С. Да шантаж, продолжается =)
Александр77
15 листопада 2019, 20:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: "Каферейсер" із ЧЗ

Вирішив сьогодні підготуватись до зимової сплячки, зробити підкат на кафе, планувалось по "бистряку" але дулю, затягнулось - провозився майже до 15ї години, а погода ж - красота, думається чи не крайній їздовий день, тому залив грам 200 палива та вирішив зняти пару тройку секунд відео. Пом...
Александр77
16 грудня 2018, 11:45
Перейти в форум
Перейти в тему

SPARK SP200D26M

Надихнули мене відео кросменів, ендуристів, а особливо Славка Ляха(бо він їздить на китайцеві) і став я власником ось такого коника. Дуже хотілося б японця - але причини як у всих - низьке фінансове забезпечення. Шукав піта (такого як у Славка) - але в магазинах кажуть що їх вже не випускають - є Ге...
Александр77
02 квітня 2020, 23:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Моя 638 001

Чотири тижні, сука без гаража, - на час епідемії був визваний в славне місто Бровари. де і просидів розважаючи внука, та гуляючи з собакою. Але вдалося вмовити дітей віддати малюка на село (все таки Полтавська область це не Київська) і нарешті дорвався до гаража. Було встановлено задній маятник з ЧЗ...
Александр77
08 квітня 2020, 22:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Моя 638 001

Роман, пильники отримав, не перестаю дякувати, Сьгодні змонтував електрику, пробувати не встиг, але в теорії все повинно працювати ( через замок запалення, зі "стоп двигуном", а також з акумом та без), при цьому жоден оригінальний провід Яви не постраждав (лише було видалено жгут проводів,...
Frink
21 квітня 2020, 09:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yamaha XTZ Super Tenere 750

І так. Можна сказати що сезон відкрито =) із того що треба було доробити, це вирішив поміняти свічки, і повітряні фільтра. Зі свічками проблем немає, ціна 50грн/шт., а ось фільтра вже дорогі, в мене їх 2шт. 690грн за 2шт. https://i.postimg.cc/xCTJmYqM/AA386063-8991-4-BF8-BB0-C-6-BDF6-C8-DDF52.jpg Та...
KWAKA
21 квітня 2020, 12:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Прийшла чергова субота і можливість вигуляти Омарчика з усіма нововведеннями. Але спочатку контрольні заміри просідання підвіски. Покликав сусіда по гаражу, який важить приблизно як я в повному екіпі, посаджив його на мот і зробив вимірювання. Просідання вилки становить приблизно 7% від загального х...
KWAKA
12 травня 2020, 12:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Ще трошки поліпшень. Прийшов час замінити мій старенький і побитий захист керма Acerbis Rally Pro . ВІн відслужив вірою і правдою, був багато разів рихтований та паяний. Але свою роль виконував. Встановив ZETA PRO ARMOR . Вона має відразу кілька переваг: це міцніший профіль, особлива геометрія та мо...
RomanЫch
17 травня 2020, 19:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Shineray 250 X-TRAIL

Покатухи после т.о
P00517-121401.jpg
P00517-121841.jpg