Пошук дав 175 результатів

Повернутися до листу подяк

FERET
19 лютого 2020, 21:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Help needed about Иж Юпитер 3 restoration

Thanks for the answers... I don't have much choice, because this kind of worry is hard to see on an undisassembled bike, and I didn't find that the rear wheel was crooked, and space was missing around the bike. I'm given an undocumented 80s Planeta, but with a Jupiter 2 engine in good condition. I w...
Geser
20 лютого 2020, 07:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Help needed about Иж Юпитер 3 restoration

FERET писав: 20 лютого 2020, 01:06
Et merci à Sergey de me répondre en Français, et même en très bon Français !!! Dans un passé proche, la France avait encore une place dans le cœur des Russes !
Ми не росіяни, ми українці.
Geser
22 березня 2020, 18:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Geser. Моя машина. Jawa 350 638.

Обновка. Годні дзеркала. https://lh3.googleusercontent.com/-qSbvc41G6Fs/XneXL7ohxtI/AAAAAAAASB8/EGNYaMmNs9sYvMr9giIG2xXG84WYF8ZdACLcBGAsYHQ/s1600/1584895785740744-2.png https://lh3.googleusercontent.com/-FQUA-jEhS2A/XneXNFk56dI/AAAAAAAASCA/s84wuodWDPsLoL6Q56bYXJWNYPPeHqcSgCLcBGAsYHQ/s1600/1584895795...
Александр77
02 квітня 2020, 23:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Моя 638 001

Чотири тижні, сука без гаража, - на час епідемії був визваний в славне місто Бровари. де і просидів розважаючи внука, та гуляючи з собакою. Але вдалося вмовити дітей віддати малюка на село (все таки Полтавська область це не Київська) і нарешті дорвався до гаража. Було встановлено задній маятник з ЧЗ...
Александр77
08 квітня 2020, 22:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Моя 638 001

Роман, пильники отримав, не перестаю дякувати, Сьгодні змонтував електрику, пробувати не встиг, але в теорії все повинно працювати ( через замок запалення, зі "стоп двигуном", а також з акумом та без), при цьому жоден оригінальний провід Яви не постраждав (лише було видалено жгут проводів,...
KWAKA
13 квітня 2020, 11:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KLR650C. "Омар"©

Продовжую нескінченний процес з покращеннями. Була середина лютого і деталі передньої підвіски досі не прийшли. Тому зайнявся "кузовом". Рідні поворотники вже давно зломав, а також зломав парочку ІЖовських, тому прийняте було кардинальне рішення замінити всі 4 лопухи на щось компактніше, с...
KWAKA
14 квітня 2020, 14:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Так як послідовники наврядчи з'являться тому коротко опишу, що було зроблено для встановлення вилки: • виточена нова вісь нижньої траверси - довша на 29,8 мм; • нижній підшиник підійшов оригінальний з DRZ, розміром 30x52x16; • верхній підшипник трохи нестандартний, розміром 30х47х15; • шайба під вер...
KWAKA
14 квітня 2020, 13:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Ліричний відступ про підвіску. Після встановлення нормального заднього амортизатора стало чітко зрозуміло, що вилочка здає позиції. Не дивлячись на всі танці з бубном, експерименти з густиною мастила і проставки на пружини, результату, що задовольнив би мене не було. З іншої сторони, а що можна очік...
KWAKA
15 квітня 2020, 09:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Далі йде черга адаптації гальмівного супорта. Колесо з DR650 я обрав не просто так - воно з заводу комплектується гальмівним диском 300 мм. Цей розмір, на мою думку, є ідеальним для KLR (рідний був 280 мм). Оригінальний же розмір диска DRZ - 240 мм і постає задача у виготовленні скоби, що віддалити ...
KWAKA
17 квітня 2020, 10:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Наступний етап - адаптація павука, на якому тримається морда, замок запалювання і приборка. Вирішив виготовити кронштейни, які будуть кріпитись на штатні отвори з різьбою, що присутні на траверсах. Виставив замок по упору на рамі, почав творити кронштейн навколо нього. Сумарно він зварився із 14-ти ...
KWAKA
12 травня 2020, 12:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Ще трошки поліпшень. Прийшов час замінити мій старенький і побитий захист керма Acerbis Rally Pro . ВІн відслужив вірою і правдою, був багато разів рихтований та паяний. Але свою роль виконував. Встановив ZETA PRO ARMOR . Вона має відразу кілька переваг: це міцніший профіль, особлива геометрія та мо...
USS
24 травня 2020, 21:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA Garage Kyiv - Отзыв

Подробнее пожалуйста Є різні види порошкової покраски, але до мене також потрапляли деталі пофарбовані так званим "порошком", фарбували доречі у м.Київ, покриття яких без проблем знімалося не самим агресивним розчинником. І бензином розм'ягчалось також. Взявшись за деталь мокрими у бензин...
route 66
26 травня 2020, 13:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA Garage Kyiv - Отзыв

Так кто там работает на тех СТО? ... зубилом и кувалдой, и посадить обратно этой же кувалдой. Всё, вот и весь их технический уровень. Дело не в техническом уровне, а в наебалове. Отдавал машину хорошему мотористу (по отзывам) заменить ремни и ролики ГРМ. Говорю, сними заодно шкив и замени сальник н...
Sergey Motovenko
27 травня 2020, 21:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA Garage Kyiv - Отзыв

З Вашого дозволу добавлю свої п'ять копійок. Дело не в техническом уровне... - ЦІНА/ЯКІСТЬ Так же само рихтовали и красили мне заднюю дверь, зимой в минус 10-15С. Пришел вечером после работы по темному, стоит на улице с открытым окном водительским. Глянул, вроде норм (машина черная). Потом через нед...
Frink
29 травня 2020, 09:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yamaha XTZ Super Tenere 750

Оновлю трохи тему. Сезон двигається маленькими кроками. Катаюсь якось не так багато, як минуло року, бо то дощ йде, то холодно, то ще якась діч. Але 1000+ км вже проїхав. І за цей період, було помічено що якось сильно став мотоцикл жерти. При моїй "пенсійній" їзді 7л./100км. Тому було вирі...
kozyr
31 травня 2020, 22:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA Garage Kyiv - Отзыв

Дякую! :beer1: Но вопрос с японамать для меня остался открытым, сука бля или как там по япономать!!!! :uzhos: :uzhos: :uzhos: Обидно то что два дня настроек почти в пустую!!! :oops: Он сука такой чисто плотный в сравнении с чехами, шо мама не горюй!!! Малейшие ПЕСЧИНКИ и с нево льёт как с коровы, и ...
Aleks1978
03 червня 2020, 10:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 634-7. Dermengy. Одесса.

BarDak33 , о крайностях никто не говорит, просто нужно учитывать, что ты на дороге не сам! ставиш козирьок відсікач світла і проблеми німа. вже ж обговорювали,"старики" повинні пам'ятати. зайвий раз матюкатися кращє не треба. це мінус в карму і плюс в бан\бубен. :100: шановні. ми ж начє м...
KWAKA
11 червня 2020, 17:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Під час перших тестових заїздів асфальтом в Київ і назад прямоток вирішив внести певні зміни в конструкцію заднього крила. https://1.bp.blogspot.com/-sdLqg3s1jCc/XuIz9QdR2UI/AAAAAAAADQo/2OIsTXMPrXImwPU_kfEjfOG6QpGRGRSWACK4BGAsYHg/w640-h480/20200528_141003.jpg Пацани зразу кажуть щоб ставив коротке д...
Odessa UA
14 червня 2020, 18:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Реставрирование отверстия в картере штока кулисы

Бывает встречается разбитое отверстие штока кулисы в картере. Слышал наплавляют и сверлят по новой. Не приветствую этот вариант по нескольким причинам. Геморойно это всё в целом, да и в результате отверстие так и остаётся аллюминиевым, хорошо ещё если не мягче. Есть другой вариант - рассверлить и за...
Odessa UA
15 червня 2020, 12:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запитання по поршнях

Ну и ложечные китайские ТММПшные... Я уже молчу о стрелочках расположенных не в ту сторону.
Зображення
IMG_20200615_114523.jpg
Odessa UA
15 червня 2020, 12:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запитання по поршнях

И так частичный расклад по этим ложечным ТММПшным китайским поршням. Сделал себе калибр-кольцо 0размера для подбора колец на предмет зазора и попутно разбил геометрию по расположению замков правого и левого поршней. Сравнение будет идти с поршнем "старой гвардии" ЧССРовского МН поршня, кот...
OlegHunter
17 червня 2020, 21:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Олег Романюк с ДР!!!

Всім-всім = дякую! ...Ось сьогоднішнє моє фото з однією з трьох 250-ток
(їздив оформляти пенсію):
ЗображенняЗображення
Chezara
18 червня 2020, 16:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Yamaha TT250R

Я не раз уже було всіма сказано «Всі будуть їздить на ендуро». Отже, всім знайома мета розпрощатися з трансальпом дала свої плоди. В один із вечорів до мене в об’яву постукав покупець з пропозицією обміняти свого коника на мого слоника (з його доплатою). Роздивившись фото, поставивши декілька запита...
Chezara
18 червня 2020, 17:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Yamaha TT250R

Ну і в продовження купівлі рейда... Оскільки доньку також тягнуло до мототеми, вона одразу приміряла рейда під собою. Замість радості в її очах, я побачив сум і страх. По перше для неї він був занадто високий, по друге - достатньо тяжкий. Порадившись з дружиною, я прийняв рішення витратити "доп...
Odessa UA
20 червня 2020, 21:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ЯВА 360 - 350. Кременчуг.

За старуху не знаю, может у неё и более слабенько всё. Но я вот неделю назад делал на свою. Переклепал накладки брал 6мм гнущиеся относительно. Приклепал первые две клёпки, потом нагрел феном, что бы эластичности придать, и дальше огибая прихватывал проволокой и приклёпывая походу дальше. Короче при...