Иж Планета 3!Зажигание

Відповісти
Marfin
ньюб
Повідомлень: 1
З нами з: 23 квітня 2020, 12:27
Мотоцикл: ИЖ планета 3
Звідки: Владимир
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Иж Планета 3!Зажигание

Повідомлення Marfin »

Мужики выручайте!!!Ситуация такая:пригнал из дедовского гаража мотоцикл иж планета 3 не на ходу.на нем сейчас нет проводки как таковой и весь ржавый генератор.тут у меня встал вопрос как лучше быть...варианты такие:1 переделать полностью электрику под 12в с иж планета 5(купить все электро оборудование новое).2 сделать тоже самое с пятерки только с БЭЗ через план шайбу...3 поставить восходовское или минское зажигание или же всё таки восстановить все как было под 6в оборудование?ПОДСКАЖИТЕ ПОЖАЛУЙСТА как лучше?!!!!
Аватар користувача
Aleks1978
Старая гвардия
Повідомлень: 4196
З нами з: 15 вересня 2009, 20:56
Мотоцикл: 350/634
Звідки: Харківська область,Борівщіна
Дякував (ла): 405 разів
Подякували: 204 рази
Контактна інформація:

Re: Иж Планета 3!Зажигание

Повідомлення Aleks1978 »

ЗА 6В ОБЛАДНАННЯ ЗАБУДЬ НАЗАВЖДИ! без варіантів!
все інше,тобою перераховане,можна . залежить від твоїх потреб і вимог що до електрики мота.
сді=мінчаковське ,це якщо тобі треба відійти від акумулятора.але 65-90ват і не морочіти голову з кулачками. бо все це бесз.
бсз на базі штатного іжовського 12в генича гарна штука. від 100ват мощності. от тільки я не люблю з щітками генера возитися(не щастить мені з ними).
мій вибір сді зі скутера,бо потягнув 2 котла на яві. і не залежу від акб. по мощності в мене ген схожий на мінчаковський,тут нічого не виграв.


Давай без матів.
KWAKA
:
виконано :100:
Востаннє редагувалось 24 квітня 2020, 06:25 користувачем Aleks1978, всього редагувалось 2 разів.
095 02 63 867юмс і 063 624 72 60 лайф (вайбер і телеграм)[/color] Саня.
Держи и ум,и душу в чистоте.Тогда и процветание будет мудрым.
Аватар користувача
Александр77
Старая гвардия
Повідомлень: 1406
З нами з: 25 липня 2014, 09:57
Мотоцикл: jawa638, jawa559castom,spark sp200d26m,ЧЗ 350 кафе, BMW F650GS
Звідки: Котельва, Полтавская область
Дякував (ла): 212 разів
Подякували: 370 разів
Контактна інформація:

Re: Иж Планета 3!Зажигание

Повідомлення Александр77 »

CDI генератор 3 фазы, помощнее, комутатор и регулятор не бери дешевые, котушка тоже от скутера, и забить на родную электрику (проводку , я думаю, и сам положишь
Аватар користувача
USS
Старая гвардия
Повідомлень: 1877
З нами з: 24 вересня 2013, 16:19
Мотоцикл: JAWA350-638-5. ИЖ-Ю-2
Звідки: Полтавская обл.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 320 разів
Контактна інформація:

Re: Иж Планета 3!Зажигание

Повідомлення USS »

варианты такие:
Я за перший варіант. Встановити 12в з П5. Генератор вільно можна знайти юзаний у відмінному стані або навідь новий совкового виробництва, БПВ "Совек", якість +невисока ціна, на генератор хоч контакт залиш хоч совеківське МПСЗ. Єдине треба буде виготовити перехідну планшайбу для встановлення в картнр П3 12в генератора.
_____Dirty Deeds Done Dirt Cheap_____
Dermengy
Старая гвардия
Повідомлень: 821
З нами з: 18 серпня 2019, 11:46
Мотоцикл: Днепр, Jawa 634, ИЖ-П
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 214 разів
Подякували: 246 разів
Контактна інформація:

Re: Иж Планета 3!Зажигание

Повідомлення Dermengy »

восстановить все как было под 6в оборудование?
Да. Затраты будут только на LED в головной свет. Даже на контактной системе зажигания в случае с Планетой горя знать не будете.
Відповісти

Повернутись до “Зажигание”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів