Невелика подорож по лісам Київської області.

Відповісти
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Невелика подорож по лісам Київської області.

Повідомлення MilesTails »

Давно мріяв кудись поїхать по лісам, по невіданим дорогам. Їхати десь асфальтом це не для мене. З дитинства мене тягне до offroad-у. Коли був Мінск, Дніпро і було за що їхать хоч кудись. Не було з ким. В техніці був впевнений на всі 100% особливо в Дніпрі. Але самому не цікаво їздить, і трохи стрьомно. Якось ріки тому я нарвався на відео де хлопці на ендурках по Архангельській області катали. Тоді я загорівся цим і одразу ж погас. Недавно я нарвавна на нові їхні відео та їхні розповіді на форумі де сидиш годину-півтори читаєш без зупину на одному диханні. І тут мене вже накрило по повній. Я загорівся бажання катнуть кудись далі від дому там де я не був ні разу. Але тут нюанси у мене нема прав, все у мене бездок і не ЯПи тому кудись дуже далеко я не поїду. Заліз на Wikimapia(так як це єдине джереле цікавих місць, якщо хто знає ще якісь буду радий.) і почав дивитись що є не далеко від мого колхозу. Нарисувалось пару цікавих місць. По Навітелу прикинув маршрут(єдиний навігатор який я знаю що прокладає нормальний маршрут по лісним дорогам і виведе з любої жо*и). На чому їхать вибір не великий. Вайпер з мертвою ЦПГ, та і на ньому не дуже цікаво напівавтомат, кліренс малий, по тревдому ще їде а в болоті не їде, але впевнений що довезе. На табуретках пффф та і з них тільки одна на ходу і та на обкатці. Лишається любимий Gemoroi, в ньому я не впевнений, але воно їде де завгодно. Коли їхать я хз хотілось би в цьому році, так як геморой на модернізації зараз. А якщо не встигну то весною вже. Може когось зацікавить буду радий якщо складете компанію, з мене місце де можна поспать покрутить мотик і по сабантуїть. Можу при бажанні маршрут збільшить, але там є проблемки... Також є маршрут в форматах .gdb та .rte можу скинуть.
Зображення
Аватар користувача
Hrom
мож че и выростит
Повідомлень: 105
З нами з: 07 жовтня 2014, 15:12
Мотоцикл: CZ472.6
Звідки: м.Тульчин
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Невелика подорож по лісам Київської області.

Повідомлення Hrom »

Якщо в цьому роцi не вийде,то на веснi можливо покатаюсь з тобою.
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Невелика подорож по лісам Київської області.

Повідомлення MilesTails »

Hrom Не шкода ЧЗ в в болото гнать і по лісам ввалювать?
Аватар користувача
Hrom
мож че и выростит
Повідомлень: 105
З нами з: 07 жовтня 2014, 15:12
Мотоцикл: CZ472.6
Звідки: м.Тульчин
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Невелика подорож по лісам Київської області.

Повідомлення Hrom »

Стрибати не буду,а по болотi Можна.....
Відповісти

Повернутись до “Дальнобой (отчеты, приглашения и т.д.)”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів