Моя перша JAWA 638.0.00 - друге життя

В данном разделе публикуем фото своих мотоциклов
Відповісти
Аватар користувача
-Vit-
уважаемый
Повідомлень: 656
З нами з: 12 червня 2012, 13:42
Мотоцикл: JAWA 638-0-00, CBF1000
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 33 рази
Контактна інформація:

Моя перша JAWA 638.0.00 - друге життя

Повідомлення -Vit- »

Всім привіт. Ось я і зарегався у Вас.
Таке рідко буває, але я вчора здійснив свою мрію вдруге: Колись в мої 16 років батько привіз мені цю мрію перший раз, новеньку, пахнющу, в ящику... эхх..

7 років я на ній відкатав. Ніколи вона мене не підводила.. Все було рідне и практично в ідеалі. І навчався я тоді ще в технікумі автодорожньому..
Потім так вийшло, що я переїхав в місто, спочатку общага... мот стояв в селі в матері, потім ще брат іздив (до речі в нього теж була ява колись 638.5, куплена в одного товариша, потім була поміняна на чз 472.6 з розібраним двиглом який ми невдовзі відновили).. Потім перше авто... жінка, діти.. Життя завертілось..
Загалом через якийсь час було вирішено його продати :shothead: Якраз і бажаючий був - знайомий товариш, який був задоволений апаратом, їздив якийсь час, зробив тільки нову поршневу.
Після нього було щё 3 наїздника :banghead: ось у останнього з них я вчора, зі сльозами на очах :-? , і відкупив свій мот. По докам він залишився на мені.
Тепер про сумне. Мот, за виключенням двигуна, вбитий практично повністю. Колгоспу нема, але все побито-покоцано, багато буде відновлюватись, але і багато треба буде міняти. Мот поки залишився в селі в гаражі, на своєму колишньому в молодості місті, фоток немає, та і нема там фоткати що загалом..
Загалом потрібно відновлювати, чим я неспішно і займусь, можливо ближче до осені... поки чуть позбираю детальок.

Уже знайшов свій приборчик для регулювання запалювання :smoke: , Явський "обтікач"(ставити скоріш всього не буду), надіюсь знайти рідну книжечку з якою вона продавалась..
Поки покурю темки, просякнусь атмосферою..

Саме головне що любов до цього мота залишилась, а розуміння того що це саме той мій мот, підсилює бажання його відновити.
Востаннє редагувалось 04 серпня 2019, 22:40 користувачем -Vit-, всього редагувалось 12 разів.
Аватар користувача
BuzVlad
рокер
Повідомлень: 235
З нами з: 05 лютого 2012, 16:29
Мотоцикл: Чезет 350 472.5
Звідки: Київська обл. м. Тараща
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Моя JAWA 638

Повідомлення BuzVlad »

Хорошая история) удачи в твоих так сказать начинаниях)
Купив Яву, копай яму ;)
Аватар користувача
-Vit-
уважаемый
Повідомлень: 656
З нами з: 12 червня 2012, 13:42
Мотоцикл: JAWA 638-0-00, CBF1000
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 33 рази
Контактна інформація:

Re: Моя перша JAWA 638.0.00 - друге життя

Повідомлення -Vit- »

"Можливо ближче до осені" затягнулось. :uzhos: :uzhos:
Треба почати те на що не було часу 7 років. :dedushka:
Нагадаю що за цей час була випадково придбана і відновлена,638.5.00

Зображення

http://roker.kiev.ua/forum/viewtopic.ph ... da#p121925

Також довелось поюзати CB500

Зображення

http://roker.kiev.ua/forum/viewtopic.php?f=24&t=5572

Весь цей час моя Ява терпляче стояла в гаражі. :sorry: Думаю досить...
За це повідомлення автора -Vit- подякував:
Никòла
Odessa UA
рокер
Повідомлень: 453
З нами з: 11 липня 2016, 01:49
Мотоцикл: Ява634
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 154 рази
Подякували: 89 разів
Контактна інформація:

Re: Моя перша JAWA 638.0.00 - друге життя

Повідомлення Odessa UA »

Получается она как член твоей семьи. Круто. Я вот всё чаще стал подозревать, что Явисты со стажем, не спроста остаются явистами, не все просто рассказывают почему, но уверен у каждого есть что рассказать. Ява - это же машина времени.
Відповісти

Повернутись до “Моя красавица”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів