Помогите выбрать первый мотоцикл

Аватар користувача
KSV
Старая гвардия
Повідомлень: 774
З нами з: 31 січня 2016, 11:14
Мотоцикл: Java 360.
Звідки: Кременчуг.
Дякував (ла): 172 рази
Подякували: 136 разів
Контактна інформація:

Re: Помогите выбрать первый мотоцикл

Повідомлення KSV »

gorik писав: 30 листопада 2021, 10:20 Страшилки ужас... :lol: :lol: :lol:
Нет, жизнь.
Это написали до меня, только двумя словами - если не разложился, я просто написал малость больше букв, хотя именно через все то я прошел!
Если в жизни что-то не клеится, выбрось клей. Возьми гвозди, забей на все!
Аватар користувача
L.E.G.E.N.D.
уважаемый
Повідомлень: 674
З нами з: 18 лютого 2019, 21:47
Мотоцикл: Motoleader ML250 Travels
Звідки: Киев
Дякував (ла): 110 разів
Подякували: 93 рази
Контактна інформація:

Re: Помогите выбрать первый мотоцикл

Повідомлення L.E.G.E.N.D. »

KSV писав: 30 листопада 2021, 11:58
gorik писав: 30 листопада 2021, 10:20 Страшилки ужас... :lol: :lol: :lol:
Нет, жизнь.
Это написали до меня, только двумя словами - если не разложился, я просто написал малость больше букв, хотя именно через все то я прошел!
Каждый из нас через это прошел. И что из этого?

Молодые и новички все равно будут дерзить старикам и вестись на поводу у адреналина или понтов.
Спойлер (+)
Мой тел: +38-[097]-337-сороквосемь-10
Avior писав: 04 липня 2020, 09:54 За такое в аду для таких как ты отдельный котел! :gazenvagen:
Messerschmitt
ньюб
Повідомлень: 6
З нами з: 17 січня 2022, 22:46
Мотоцикл: Shineray
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Помогите выбрать первый мотоцикл

Повідомлення Messerschmitt »

В решті решт щось придивився? Я дивлюсь на Spark SP200D-26 (26m)
Так як в мене вже був китайчик Shineray XY250-6b то знову хочу ендуріка. Для міста - саме те.
Проте в мене інша біда - стільки магазинів що очі розбігаються а як до діла - мильні бульбашки. То в наявності немає то ціна зовсім не та.
Можливо хтось підкаже нормальний магазин з нормальними (читай "найнижчими" ))) цінами ?
Аватар користувача
Александр77
Старая гвардия
Повідомлень: 1406
З нами з: 25 липня 2014, 09:57
Мотоцикл: jawa638, jawa559castom,spark sp200d26m,ЧЗ 350 кафе, BMW F650GS
Звідки: Котельва, Полтавская область
Дякував (ла): 212 разів
Подякували: 370 разів
Контактна інформація:

Re: Помогите выбрать первый мотоцикл

Повідомлення Александр77 »

Маю такий спарк, а чому не 250 ку (вони наче появились, хоча й з прямими вилками) бачив в Полтаві та Охтирці в магазинах, на ціну не звертав уваги (не актуально)
Messerschmitt
ньюб
Повідомлень: 6
З нами з: 17 січня 2022, 22:46
Мотоцикл: Shineray
Звідки: Рівне
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Помогите выбрать первый мотоцикл

Повідомлення Messerschmitt »

Александр77 писав: 18 січня 2022, 17:51 Маю такий спарк, а чому не 250 ку (вони наче появились, хоча й з прямими вилками) бачив в Полтаві та Охтирці в магазинах, на ціну не звертав уваги (не актуально)
90% використання мотоцикла - місто. З дому на роботу і в зворотньому напрямку. 200 см³ цілком достатньо для однієї дупи. Не поїде 250-ка на 7 тис грн краще ніж 200-ка )
Всі плюси перевернутої вилки, прогресії, заднього дискового та гідровижима щеплення я навряд відчую у міській метушні тому Spark а не знову Shineray. Проте з нашими ...гм...напрямками замість доріг саме Ендуро а не дорожник.
Сьогодні зробив замовлення - лишилось визначитись з датою - коли відправлять мот та куди його відправлять (певно до тестя - в нього є гараж )
Так як SP200D-26 ніде немає зупинив свій вибір на SP200D-1. На сьогодні ціна 33840,00 за мот у коробці + 800 грн доставка Новою піштою.
Відповісти

Повернутись до “Общие Вопросы”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів