Порівняння характеристик генераторів ІЖ і Ява

Аватар користувача
lelik
Старая гвардия
Повідомлень: 1263
З нами з: 16 лютого 2012, 14:11
Мотоцикл: Jawa: 634-01 (вишневочка), ЧИХ-ПИХ 5
Звідки: г. Переяслав-Хмельницкий
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 53 рази
Контактна інформація:

Re: Порівняння характеристик генераторів ІЖ і Ява

Повідомлення lelik »

Повернемось до дискусії стосовно 12в генераторів...
Маю на меті встановити на JAWA 634 генератор 28.3701 (іж.12в 8а). характеристики...
Р макс. - 112вт ; U ном. - 14в
I ном. 8а доступна при частоті обертання не нижче 1950 об\хв
Частота обертання при заданих напрузі та силі току (14в 8а) без навантаження - 1300 об; з навантаженням 1950 об.

Власний мотоцикл обладнана генератором 281.3701 - 12в 10а
Р макс -140 (280?) вт ; Uном - 12в
I ном - 10а при обертах 2100
Токовіддача (я так зрозумів це теж саме що 14в 10а без навантаження) при 1150 об

От з приводу Р макс. ми так і не розібрались...це мабуть максимальне значення на яке здатне це залізо. При цьому ніде не вказано значення U при даній потужності...адже вона може доходить до 20в :niasilil: (при умові подачі на обмотку збужження напруги в 14в і вище - тобто тої яку виробляє генератор..перегрів агрегата звичайно буде..не виключено і вихід х ладу).
Бо якщо на моделі 281, Р доходить до 280вт (при умові шо u=14v) то сила струму буде 20а. То і на моделі 28 ця величина повинна не дуже різнитись... (в крайньому випадку вона повинна бути більшою за 8а).

Короче кажучи мене цікавить питання чи вистачає даного генератора в умовах міста (10а легко вистачає з лампою на 70w)? Головне світло планується галоген (Р 40-50w), додаткових споживачів не передбачається, габаритні ліхтарі будуть на світлодіодах.
жизнь хороша, когда едешь не спеша...
Аватар користувача
Владислав
Плюшевый
Повідомлень: 360
З нами з: 06 червня 2012, 12:42
Мотоцикл: Suzuki DR-Z400SM
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 47 разів
Контактна інформація:

Re: Порівняння характеристик генераторів ІЖ і Ява

Повідомлення Владислав »

Думаю, що 8-амперного генератора при їзді зі світлом в умовах міста буде мало. В мене стоїть 10-амперний генератор Іж, лампа головного світла - галогенка 35/35 Вт (цоколь HS1). Світло майже не відрізняється від стандартної галогенки з цоколем H4 60/55 Вт, а споживає 2,5 А замість 4,3 А (це все приблизні дані, так як вимірював на АКБ при напрузі 12,6 В).
Аватар користувача
OlegHunter
рокер
Повідомлень: 471
З нами з: 25 вересня 2009, 13:25
Мотоцикл: JAWA-638, JAWA-250/559, ЧЗ-180/487, ИЖ-П/56, Альфа
Звідки: Киев
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 60 разів
Контактна інформація:

Re: Порівняння характеристик генераторів ІЖ і Ява

Повідомлення OlegHunter »

lelik писав:Повернемось до дискусії ...
Короче кажучи мене цікавить питання чи вистачає даного генератора в умовах міста? Головне світло планується галоген (Р 40-50w), додаткових споживачів не передбачається, габаритні ліхтарі будуть на світлодіодах.
- "Вистачає!" = Имею более чем богатый опыт в работе ИЖевских ГЕНычей. Напомню: впервые переделал свою 250-ку ещё в 1984году! (Моя переработанная + дополненная статья на ЯВА-Олд уже почти 10 лет!). На обеих моих старухах стоят именно 8-ми амперные, как способные раньше отдавать ток(зарадку). Оба "тянут" по две фары = 40/45вт(фара/лампа ВАЗ) + галогенку 55вт в противотуманке: ЗображенняЗображення
- Также могу высказать сомнения в корректности приведенных сравнительных графиков - ЯВСкий ГЕН = немного мощнее любого из ИЖевских! Указываемые его 210вт также являются номинальной мощностью на 2300-2500об. ЯВский ротор - большего диаметра, соотв имеет большую окружную скорость(наведенную ЭДС) при равных оборотах! ...Моя 638-я = на ходу(как и 250-ка), фотки (даже с тремя фарами!) в теме: http://roker.kiev.ua/forum/viewtopic.ph ... 7&start=50, - легко могу предоставить обе для сравнения.... :dedushka:
Відповісти

Повернутись до “Освещение, звук”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів