Чи варто брать 350 634

Відповісти
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Чи варто брать 350 634

Повідомлення TonyBiker »

Доброго вечора/дня 8-)
Підвернулась вдача - запропонували мені Яву 350 634 1978р., здається це 634-8 (поправте, якщо це не так).
Вмене було багато всілякої техніки, окрім Яви... Навіть катався всього 1 раз, пасажиром, але дуже сподобалось тоді. :super:
Продавець просить за неї 3000 грн.
Детальніше, з слів продавця - була куплена за 1500грн в розібраному вигляді, він її склав, поміняв поршневу - чехословацька точена на 2гий ремонт (з його слів - витратив більше тисячі на чехословацькі поршні, кільця та циліндри),поставив всі підшипники КВ нові (з його слів - 140грн/шт) :scout: був інстальований 12 вольтовий генератор, та БСЗ. На мотоциклі оригінальний хром зберігся досить достойно ( та все ж , потрібно все чистить і полірувать). Фарба на мотоциклі - просто жахлива, вся розцарапана, облущилась і різнокольорова з балончика :banghead2: ( доведеться піскоструїть, шпатлювать, грунтувать, фарбувать, лакувать). На рамі теж є кілька значних подряпин які вже покрились ржавчиною( не фатально, та все ж, доведеться все чистить та наново фарбувать). Як і на любому мотоциклі, що їздить весь час по грунтовках, в деяких місцях рами налипло багато бруду, під правою кришкою, де стоїть напівавтомат, теж дуже брудно. Обломана ручка зчеплення, та колхозно зварена назад. Троси гальм, зчеплення ходять якось тугувато і не надто бажають лізти назад в кожух :gazenvagen: . Сідло також в жахливому стані (Доведеться перероблювать та перешивать) :| Задній лівий амортизатор був обломаний, та зварений назад, робить-ходить нормально, та все ж, небезпечно (доведеться мінять). Запустився двигун в +4 за цельсієм та після простоя в кілька тижнів досить гідно - відкрив краник, трошки поклацав кнопку утоплювача поплавка, 3 кіка з вимкненим запаленням, увімкнув і з 2 чи 3го кіка зхопив ( з слів продавця - мало бензину дуже в бензобаці, розряджений аккумулятор). Загалом мотоцикл працює досить тихо, глушники виконують свою робту на 5+, фірмовий звук Ява просто пестить слух :P Та з двигуна лунає не надто гучний і не надокучливий шорох/шелест/постукування (з слів знайомого явіста - каже, що це так і треба, що у всіх Яв так... Я ж ХЗ, раніше мав справу або з 1 котлом 2т, або з скутерами або з 4тактниками). Власник розповідав, що двигун після капіталки пройшов всього в районі 1000км, попередньо пройшовши холодну обкатку. Також є всі документи окрім страхування (Відсутність страхування - в селі це не рідкість :twisted: )
Загалом мої враження двоякі, роботи - непочатий край :shock: , але щось в ній є, принаймні ціна мені здалась досить демократичною...
Вирішив звернутись по допомогу до досвідчених Явістів, що пройшли на них "і Крим і Рим" :berserk: :dedushka: Порадьте, будь ласка, чи варто ставать власникм цеї 634ки. ;) :)
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 03 лютого 2013, 01:20 користувачем TonyBiker, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора TonyBiker подякував:
oleksa
Слава Україні!!!
oleksa
Старая гвардия
Повідомлень: 2118
З нами з: 26 жовтня 2010, 20:06
Мотоцикл: Yamaha TW-200, Иж-56, Карпаты-2
Звідки: Киевская обл. г.Украинка
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 70 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення oleksa »

Аккуратненький мотоцикл, ухоженный.

Гадаю по фотографии :)

Что бросается в глаза :
1.Передний двухкулачковый тормоз (он заводской ?).
2.Протертое сиденье (нормальный ход событий для подобной техники)
3.Немножко не подходящие резинки передней вилки (наверное они больше по диаметру чем должны быть.)
4.Задний левый амортизатор (какие то приколы на нем)
5.Крепление фары возле левого переднего поворота (там нет краски или варено)
6. А это вообще родная передняя вилка ? :) (по моему все уже поставили чебе или от МЗ или от 638, как родная выглядит и найти не могу)
7. Задний кожух цепи (он тут должен быть ?)
8. Ручки пассажира (я так понял они плохо покрашенные)
9. Прокладка пол левую крышку двиагтеля (какое же там зажигание ? как оно выполнено ? )
10. Левая крышка двигателя окрашена ?
11. Посиневшие трубы.

"+" :
Хром
Трубы
Отсутствие колхоза
БСЗ
Комплектность


У кого какие мнения по поводу аппарата ?
Ценители отзовитесь :)
Востаннє редагувалось 03 лютого 2013, 01:01 користувачем oleksa, всього редагувалось 1 раз.
За це повідомлення автора oleksa подякував:
TonyBiker
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення TonyBiker »

Запалення - звичайне собі БСЗ.
Ліву кришку фарбував він, ногами фарба в деяких місцях затерлась, і під нею аккуратна, блискуча поверхня кришки :) Здерти ту фарбу - діло 10 хвилин ;) Так, казав, що вилку міняв, на яку - я не уточнив, вилка в гарному стані, ніде нічого не тече, працює теж нормально ніби...
Слава Україні!!!
Аватар користувача
Avior
Гаджет-мэн
Повідомлень: 3155
З нами з: 25 травня 2009, 10:56
Мотоцикл: Минск => ИЖ Ю4 => Jawa 634 = > Java 638 => Jawa 638 Люкс => Kawasaki KLR 650 c => Yamaha WR250X\R
Звідки: Киев, с. Ясногородка
Дякував (ла): 264 рази
Подякували: 879 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення Avior »

За такую сумму при том что мотор в хорошем состоянии который надо только слушать, хороший экземпляр но руки надо приложить.
Подорожуючи, ти щоразу переживаєш ще, і ще одне маленьке життя. Кожна подорож – це нова історія, особлива та неповторна.
Нехай сьогодні це дупа, завтра ми назвемо цю пригодою!
oleksa
Старая гвардия
Повідомлень: 2118
З нами з: 26 жовтня 2010, 20:06
Мотоцикл: Yamaha TW-200, Иж-56, Карпаты-2
Звідки: Киевская обл. г.Украинка
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 70 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення oleksa »

http://youtu.be/7OcZNqQo_9w

http://youtu.be/mebPkA4K6TQ
Аватар користувача
XedoX
уважаемый
Повідомлень: 519
З нами з: 28 січня 2012, 21:34
Мотоцикл: GS500E, Восход 3М, Рига-22
Звідки: Київ
Дякував (ла): 0
Подякували: 30 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення XedoX »

Привіт Антон, радий тебе тут бачити=)
Як на мене досить непогана Явка: майже повністю комплектна і відремонтований двигун, хоча сторонні звуки насторожують - вбитий колінвал це попадалово..
Все решта - можна досить швидко і з невеликим вкладанням грошей довести до пуття :super:
Загробная жизнь начинается после 200 км/ч
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення TonyBiker »

http://youtu.be/7OcZNqQo_9w

http://youtu.be/mebPkA4K6TQ
Ось є ще невеличкі відео, одразу перепрошую за їхню кривизну :sotona: :sorry:
Двигун зовсім холодний був, не було бензину гріть а від власника до найближчої заправки кілометрів з 10 :niasilil:
Прислухайтесь, будь ласка, є все ж якийсь посторонній звук... Мене це насторожує. :gangsta:
Звук вихлопа дуже і дуже тихий, я був цим дуже здивований :shock: :)

П.С. Привіт Ігор, я теж радий тебе зустріти :super: ;)
Слава Україні!!!
Віталя
Старая гвардия
Повідомлень: 2373
З нами з: 21 травня 2011, 12:06
Мотоцикл: Honda
Звідки: Украина
Дякував (ла): 0
Подякували: 8 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення Віталя »

Хороша ява
Теж як раз на даний момент підвернулася така ж(труби завужені,з такою ж приборкою) без документів звичайно,але це не проблема :smoke:
за звичайні гроші :sotona:
Не знаю що там по мотору,але вигляду їй треба надавати гарного
якщо дуже добре знаєш власника яви,то запитай,можливо він скаже,які в неї косяки там по двигуну(якщо вони є)
Аватар користувача
lelik
Старая гвардия
Повідомлень: 1263
З нами з: 16 лютого 2012, 14:11
Мотоцикл: Jawa: 634-01 (вишневочка), ЧИХ-ПИХ 5
Звідки: г. Переяслав-Хмельницкий
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 53 рази
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення lelik »

Якщо моторчик в порядку (особливо колінчастий вал), а це залежить від того як проводили ремонт - ( з молотком в руках, чи спец. приспособами), та чи проводили дефектування складових та регулювання КПП - чи не були прослаблені цапфи КВ, чи замінявся центральний підшипник колінвалу - все розпитай у власника. Та якщо з документами все гуд - то думаю можна брать. Але от я б на декілька сотень вцінив. :sotona:
- Вилка 634-та стандартна - те що воне не тече на значить, що там все гуд - скоріш за все там просто мастила нема :niasilil: - у мене після ремонту - пів сезону по наших направленнях і сальники здалися, їхоч перед тим заполіровував робочу поверхню. І ще хром стакани пофарбовані. Я б порадив замінити на 638-му або модернізувати під 2 сальника (перший варіант краще, бо ця вилка слабка на скручування)
- Задні амортизатори ніби в порядку (ззовні). І скоріш за все вони рідні. можливо доварені
- стан обшивки сідла - самі бачите - під заміну.
- передня гума під заміну.
Також слід уважно оглянути ходову частину на наявність деформацій та люфтів - маятник, передня вилка, колеса (можуть бути криві - особливо заднє, також пошатати - якщо шат є - то підшипники на заміну), також зняти бак, та оглянути раму в області рульової кононки (чи нема тріщин, або варених місць). Перекаонатися в працездатності всих огранів керування - троси, проводка і т.д. - все це може зменшити вартість мотоцикла :100:
За це повідомлення автора lelik подякував:
TonyBiker
жизнь хороша, когда едешь не спеша...
Аватар користувача
РЕпа
Фанат
Повідомлень: 3374
З нами з: 31 серпня 2011, 20:48
Мотоцикл: клюшка Фишер краги Рибок, ЦЦМочки коньки,Ёфа шлем с решеткой Ифси,Истон налокотнички.
Звідки: Восток-непокорный!
Дякував (ла): 117 разів
Подякували: 427 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення РЕпа »

TonyBiker писав:

чи варто ставать власникм цеї 634ки. ;) :)
Варто чи не варто?,решать только тебе!Мнений по этому поводу может быть много!Мотоцикл в хорошем состоянии.А перекраски,шлефовки,полировки,бояться не стоит,не так это трудно, как может показаться...
http://s019.radikal.ru/i626/1510/bc/48f5b9f2b649.jpg
http://s018.radikal.ru/i513/1510/8d/91eb676dcd39.jpg
http://s020.radikal.ru/i707/1510/75/ea67036c1ee2.jpg
http://s017.radikal.ru/i418/1510/d6/fa5521d8a65d.jpg
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення TonyBiker »

Так, це може :100:
Але власник стоїть на своєму, каже що вклав багато, і так втрачає купу грошей, робив для себе каже :D
Каже, що міняв підшипники КВ.
Вилку теж ставив іншу, БУ але каже, що у відмінному стані.
Слава Україні!!!
Yura1986
мелко рокер
Повідомлень: 32
З нами з: 01 березня 2012, 14:26
Мотоцикл: JaWa634
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення Yura1986 »

TonyBiker писав:Так, це може :100:
Але власник стоїть на своєму, каже що вклав багато, і так втрачає купу грошей, робив для себе каже :D
Каже, що міняв підшипники КВ.
Вилку теж ставив іншу, БУ але каже, що у відмінному стані.
Якщо власник так каже "робив для себе " то хай мабуть на ній і їздить, тобі з цим брухтом потрібно буде ще 2000грн і 2 місяці роботи, ми коли куму таку яву брали пішли від зворотнього взяли мотоцикл з убитим кленвалом и поршевою, але двигун не розбирався и коробка працювала(що дуже порадувало).
Це не ява а свято СТОшніка, дуже багато що потрібно буде робити. Хоча б взяти фару вона не рідна.....генератор перероблений сто відсотків порізаний картер, а це вода і бруд в генераторі...
Аватар користувача
assistant
Старая гвардия
Повідомлень: 1480
З нами з: 10 грудня 2011, 09:09
Мотоцикл: Jawa 634-8-15, Jawa360, Honda Gold Wing 1200
Звідки: Leszno Polska
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 99 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення assistant »

Yura1986 писав:
TonyBiker писав:Так, це може :100:
Але власник стоїть на своєму, каже що вклав багато, і так втрачає купу грошей, робив для себе каже :D
Каже, що міняв підшипники КВ.
Вилку теж ставив іншу, БУ але каже, що у відмінному стані.
Якщо власник так каже "робив для себе " то хай мабуть на ній і їздить, тобі з цим брухтом потрібно буде ще 2000грн і 2 місяці роботи, ми коли куму таку яву брали пішли від зворотнього взяли мотоцикл з убитим кленвалом и поршевою, але двигун не розбирався и коробка працювала(що дуже порадувало).
Це не ява а свято СТОшніка, дуже багато що потрібно буде робити. Хоча б взяти фару вона не рідна.....генератор перероблений сто відсотків порізаний картер, а це вода і бруд в генераторі...
Он купил ее, расслабся
Не кропотливый тяжкий труд, а мыслей ход определяет Ваш доход
+380960819191
+380930819191
+48884668779
Yura1986
мелко рокер
Повідомлень: 32
З нами з: 01 березня 2012, 14:26
Мотоцикл: JaWa634
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення Yura1986 »

assistant писав:
Yura1986 писав:
Он купил ее, расслабся
АААААААААААААААААААААААААААААААААААА :banghead: :banghead2: :shothead:
Аватар користувача
TonyBiker
рокер
Повідомлень: 335
З нами з: 29 січня 2013, 23:59
Мотоцикл: Jawa 350 634
Звідки: Черкаси
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення TonyBiker »

Ява дуже навіть непогано себе показала, довезла без єдиної зупинки, в холодну пору на холодну запустилась з 3го кіка. Тим більше за ті гроші, які я за неї віддав. Мені подобається. Косяків звісно вистачає, але аби я їх боявся - яву б 100% не брав би!
Слава Україні!!!
Аватар користувача
зовсім
рокер
Повідомлень: 277
З нами з: 18 березня 2013, 22:02
Мотоцикл: jawa 634
Звідки: ІФ
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 10 разів
Контактна інформація:

Re: Чи варто брать 350 634

Повідомлення зовсім »

Так це халява , мотор перебраний і стоїть бзс . Суто косметичний ромент тобі треба і все)
Доречі який у тебе колір в документах?

свою купив за 2900 правда довіз у іф 3100 . І стан у мене гірший
вот
Зображення
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Общие Вопросы”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів