Очистка бензобака

Відповісти
Аватар користувача
Nightowl
мелко рокер
Повідомлень: 45
З нами з: 25 квітня 2014, 23:23
Мотоцикл: Jawa 638
Звідки: м. Фастів
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Очистка бензобака

Повідомлення Nightowl »

Доброго дня!

Задача: почистити бензобак від не дуже страшної ржавчини всередині

Варіанти вирішення(знайдені на просторах інтернету, а деякі випитані в знайомих):

1) Засипати пісок з водою і хилитати до одуру.
2) Засипати пісок з речовиною типу "ТАМАК" (перетворювач ржавчини) або бензином і те саме хилитання.
3) Засипати дрібних гайок, камінців і т.д з тамаком або бензином.
4) Засунути кусок цепу з бензином або тамаком і так само хилитати
5) Залити кислоту(є солідні запаси сірчаної) яка виїсть ржавчину (і заодно виїсть дірки в баку :lol: )
6) Зробити розчин соди з водою всунути електрод підключити напругу і деякий час вичікувати.

Тепер хочу запитати хто що практикував і який результат (може є ще альтернативні варіанти), а то мені щось трохи "стрьомно" навалити в бак піску який потім тре буде виколупувати місяць, кислотний варіант трохи небезпечний(фарба, шкіра, можливі дірки в особливо тонких місцях баку).

Дякую!
Аватар користувача
vladuna
Старая гвардия
Повідомлень: 1135
З нами з: 10 лютого 2011, 20:51
Мотоцикл: Jawa 350 638, ИЖ 56, Рига 26
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 41 раз
Контактна інформація:

Re: Очистка бензобака

Повідомлення vladuna »

Томак+гайки+шайбы+песок практиковал когда-то этот метод, чистит нормально, но предварительно бак чистил счеткой по металлу с длинной ручкой. А вообще, юзай поиск, где-то была такая тема! :100:
Нужно знать предмет, о котором говоришь, в точности и подробности, выяснив себе вполне его положительные и отрицательные свойства... А. Ф. Кони.
Аватар користувача
nik_2
Старая гвардия
Повідомлень: 1088
З нами з: 28 серпня 2013, 11:44
Мотоцикл: Minsk 125
Звідки: Киев (Буча)
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 48 разів
Контактна інформація:

Re: Очистка бензобака

Повідомлення nik_2 »

Я пробовал мелкой галькой. Тупо загреб жменю-другую прямо с дороги и всыпал в бак, добавил преобразователя и трусил его периодически (пока мог удержать) целый день!!! Результат - чистюсенький бак! Внутри блестел как сами знаете что. НО! Я не знаю что делать потом, поскольку очень быстро (буквально пару дней) и снова появляется ржавчина!!! Повторно перпполосаав с камушками и убедившись что блестит - налил полный бенза. Выкатав полбака и оставив на неделю-другую мот после старта очень скоро заглох! напрочь забита ,етка краника, крани и фильтр! я в бак - аж рыхлая ржавчина!!! причем по уровень бенза - под ним блестит, а выше уровня все аж шелушится!!! Короч, забросил затею и купил другой бак! Вот такая ввот история, поэтому присоеденюсь к вопросу только что делать потом, после очистки, для закрепления результата?
"Мечтай так, как будто будешь жить вечно!
Живи так, как будто завтра умрешь!" © В.Цой

-Обьем мозга должен справляться с обьемом двигуна!
Аватар користувача
Nightowl
мелко рокер
Повідомлень: 45
З нами з: 25 квітня 2014, 23:23
Мотоцикл: Jawa 638
Звідки: м. Фастів
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Очистка бензобака

Повідомлення Nightowl »

nik_2 писав:Я пробовал мелкой галькой. Тупо загреб жменю-другую прямо с дороги и всыпал в бак, добавил преобразователя и трусил его периодически (пока мог удержать) целый день!!! Результат - чистюсенький бак! Внутри блестел как сами знаете что. НО! Я не знаю что делать потом, поскольку очень быстро (буквально пару дней) и снова появляется ржавчина!!! Повторно перпполосаав с камушками и убедившись что блестит - налил полный бенза. Выкатав полбака и оставив на неделю-другую мот после старта очень скоро заглох! напрочь забита ,етка краника, крани и фильтр! я в бак - аж рыхлая ржавчина!!! причем по уровень бенза - под ним блестит, а выше уровня все аж шелушится!!! Короч, забросил затею и купил другой бак! Вот такая ввот история, поэтому присоеденюсь к вопросу только что делать потом, после очистки, для закрепления результата?
ХМ. Дуже цікаво. На мою думку перетворювач ржавчини мав би пристати до боків і не давати ржавіти (хоча от зараз прийшла "мисля" що він просто-напросто змивається бензином).
Десь писали що можна бак всередині оцинкувати.

А з самого початку дуже іржавий був? В мене лише верхня частина (там де кришка) з боків норм, а там де виступ під раму якийсь дятел з балончика пшикнув і воно тепер фарба слоїться :D
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Очистка бензобака

Повідомлення MilesTails »

Я свій бак чистив так. Гравій(або камінці маленькі), пісок. Трусив його, колотив. Потім промив, повторив. Потім залив кипятком і насипав кислоти (в гранулах як камінчики). Полежав так хв 20, промив і все.
Аватар користувача
Юриг
рокер
Повідомлень: 374
З нами з: 13 жовтня 2012, 14:54
Мотоцикл: Чезет 350 472,5 1983г.в., Viper Wind
Звідки: Донецкая обл., г. Авдеевка
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 6 разів
Контактна інформація:

Re: Очистка бензобака

Повідомлення Юриг »

nik_2 писав:Вот такая ввот история, поэтому присоеденюсь к вопросу только что делать потом, после очистки, для закрепления результата?
Где то на олде было обсуждение подобной темы :100: Как вариант один из авторов темы описывал что после очистки бака и просушки заливал в него эпоксидную смолу разведённую бензином до жидкого состояния, затем прокручивал бак чтоб стенки покрылись слоем смолы. Излишки сливал и открывал бак для просушки - бензин из смолы испарялся, а смола затвердевала и образовывала на стенках защитный слой
Аватар користувача
archerix
Старая гвардия
Повідомлень: 4663
З нами з: 05 лютого 2011, 18:42
Мотоцикл: Ява 638
Звідки: Киев
Дякував (ла): 0
Подякували: 153 рази
Контактна інформація:

Re: Очистка бензобака

Повідомлення archerix »

Случайно наткнулся на старую тему, но не могу пройти мимо :lol:

Один знакомый пробовал отот последний совет с эпоксидкой - потом оказалось, что предполагаемый защитный слой потихоньку растворяется бензином и естественным порядком стекает из бака дальше. Краник, карбюратор, поршневая - все было забито этим дерьмом, а защищенный бак пришлось просто выкинуть :)
Пусто :)
Відповісти

Повернутись до “Горюче-смазочные материалы”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів