Рама люкс из 638-5

bike777
рокер
Повідомлень: 441
З нами з: 30 січня 2011, 22:56
Мотоцикл: yamaha fzs1000,jawa 638,634
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Re: Рама люкс из 638-5

Повідомлення bike777 »

я знаю так,до середини 88року випускали пенал з трубами и рамою,як у 638.5,далі пішла так звана люксовка,по іншому розташовані кріплення труб,інші труби,труби з виямками під аморти,довгі коліна,і якщо я не помиляюсь,а я можу помилятись інший кут аморів. но з 90року це вже 200% аморти під кутом,у мене багато було яв іменно з 90-91 року,то у всіх під кутом і труби у всіх з виямками,якщо без виямок,то це від 634,вони там по по довжині такі самі і по розміщенню крвплення,тільки виямок нема.можна перевірити по флейті,у люксовки флейта на 3 прокладки,у всіх інших 638 і 634 на дві.також на люксовочних трубах зі сторони кріплень вибитий номер.також можу сказати що кріплення амортів що під кутом,однакові що праве,що ліве,у правому кріпленні є виріз під замок сідушки,також ці кріплення дуже легко деформуються,гнуться як правило в ліву сторону,потрібно їх усилювати вварюваннм у середину металевої полоски.з простих кріплень без особливих зусиль можна акуратно зробити кріплення для амортів під кутом,я ттак завжди роблю,так як труби по заводу вже ідуть догори і з прямим амортом зовсім не дивляться.
Аватар користувача
lelik
Старая гвардия
Повідомлень: 1263
З нами з: 16 лютого 2012, 14:11
Мотоцикл: Jawa: 634-01 (вишневочка), ЧИХ-ПИХ 5
Звідки: г. Переяслав-Хмельницкий
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 53 рази
Контактна інформація:

Re: Рама люкс из 638-5

Повідомлення lelik »

Короче затупил я :lol: - трубы у меня с выемками :sotona:
жизнь хороша, когда едешь не спеша...
Аватар користувача
Jataw
Старая гвардия
Повідомлень: 1062
З нами з: 20 серпня 2011, 16:57
Мотоцикл: Jawa638
Звідки: Днепропетровская обл.
Дякував (ла): 0
Подякували: 26 разів
Контактна інформація:

Re: Рама люкс из 638-5

Повідомлення Jataw »

автор,как успехи?Тоже хочу немного переварить раму с похожими переделками...поделись опытом!Может не в тему,да простят меня местные Боги,отзовитесь люди, у которых есть рама 638 и готовы ее раздербанить или может уже пиляная лежит или кривая...
Гражданская война будет!
Відповісти

Повернутись до “Рама”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів