Viper Active 110

Раздел для обсуждения китайской мотопродукции.
Відповісти
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Viper Active 110

Повідомлення MilesTails »

Господарем цього чуда я став 2 роки тому. Коли обміняв його на свою Дельту. Дельта була в ідеалі. Її я підняв з стану чермет...


Зображення


Зображення

Зображення
Таким я Вайпер прикотив додому... Компресія на нулю, пластик тріщить бовтається, гума майже на нулю, зірки, ланцюг на нулю... Однозначно на ремонт.

Зображення


Зображення

Зображення

Зображення
Замінив поршень, кільця, клапана, зірку, цеп ГРМ. Замінив гуму,ланцюг з цепом. Масло. І кататись, катався я на ньому сезон без пластика. На зиму зняв залишки пластику і поклеїв його, відновив всі кріплення. За сезон порвав не одну муфту. Одну навіть на 4 частини розірвало.

Зображення


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Літом 2013 спалив 3 комплекти дисків зчеплення. Допалив задню гуму. Раз навернувся з нажопницьой на полі при 60км/год. Вже нормально зібрав пластик купив назад нову покришку вже не ТТМР а Кенду. Поставлене нове зчеплення, та залите массло ХАДО. В паланах зняти ЦПГ і глянуть що там бо більше 65км/год він не їде.


Зображення


Зображення

Зображення
Ну і трохи фото і відео за літо 2013...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення



Якщо придумаю куди почепити відео.рег або фотік. І потраплю в цьому році в село то зніму якесь кінцо) Може прокатаюсь до Київського Моря :balalaika:
За це повідомлення автора MilesTails подякував:
Frink
Відповісти

Повернутись до “Китайпром”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів