ІндуроСкутер

И прочие братья наши меньшие
Аватар користувача
lelik
Старая гвардия
Повідомлень: 1263
З нами з: 16 лютого 2012, 14:11
Мотоцикл: Jawa: 634-01 (вишневочка), ЧИХ-ПИХ 5
Звідки: г. Переяслав-Хмельницкий
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 53 рази
Контактна інформація:

Re: Qingqi QM50QT-3M сборная солянка

Повідомлення lelik »

Мегабюджетно! - но как на счет надежности? Олово? - прочности там понты..аргон бы. Скручуй его до кучи, что бы поехал..и на продажу..и ждемс толковую работу по ижаку - кросс вилка и руль, колесо - это как мин :super:
Забей ты ковырять это дерьмо..которое не едет.
жизнь хороша, когда едешь не спеша...
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Qingqi QM50QT-3M сборная солянка

Повідомлення MilesTails »

Судя по отзывам в инете то надежно. Нет не олово. По ИЖаку и так будет работа. У меня планы огого, хочу в следующем году всё продавать. И покупать китайца 200сс
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: Qingqi QM50QT-3M сборная солянка

Повідомлення MilesTails »

І так, тему поки що буду вести тільки тут. Так як це самий живий і толковий форум. Покатавшись літо на різних скутерах, вони мені до такої ступені сподобались що капець. Звісно ЯП це ЯП, але і китайці нормально їдуть. Хто читав в тему про Геморой я катався довгий час на Yamaha BWS, скутер по своєму специфічний. Але вялий двигун 2JA ніфіга не тащить, китайський 139QMB їде веселіше. Свій 2т цепнік я по суті продав. Продав я його в розсрочку, і він зараз стоїть у мене на ремонті з мертвою ЦПГ. Лишився в мене Вайпер, Геморой і корч з коротконогим 139qmb. Вайпер я хочу зробить, а то він так і стоїть з розібраним двигуном, і віддати баті. А собі потім потихеньку скласти корчика щоб можна було поїхать кудись в розвідку, або просто покатать по лісу з мінімальним розходом. А то з розходом ІЖ-а і моєю манерою їзди трохи накладно часто катать. За рік я по трохи скупляв запчастини до двигуна, лишилось ще трохи і я почну його складать. По планам трохи переварить раму, як я ще не знаю, може хтось ідею яку підкине. Вилка спереду в мене стоїть гідравлічна, ззаду якщо не зраджує пам'ять то в мене зроблено під два амортизатори, впихнути туди довші аморти тим самим трохи збільшивши кліренс. По двигуну, запилю трохи ГБЦ і може з часом поставлю ЦПГ більшої кубатури. Понятне діло іншу гуму поставить. Ще не знаю що робити з колесами, мої диски мертві. Вилка у мене під дискові гальма, і гальма в мене є, хотілось би їх залишить. Але я не знаю як себе вестимуть литі алюмінієві диски на бездорі. Та і нові трохи грошей коштують. Може в кого є б/у?
Зображення
Для тих хто забув як він виглядає...
Зображення
Аватар користувача
Руслан и Людмила
мелко рокер
Повідомлень: 32
З нами з: 28 серпня 2015, 06:15
Мотоцикл: Мотороллер Электрон
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ІндуроСкутер

Повідомлення Руслан и Людмила »

А какие палочки припоя береш для пайки алюминия?
Все может быть, все может статься,
с женою может муж растаться,
мы можем бросить пить, курить,
но чтоб свой мото разлюбить,
так этого не может быть.
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІндуроСкутер

Повідомлення MilesTails »

Руслан и Людмила HTS-2000, а взагалі в планах купити напів-автомат новий і варити ним алюміній.
Відповісти

Повернутись до “Скутеристы унд мопедисты”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів