Шукаю Місце Для Проходження Практики(Знову)

Все остальное, без модерации...
Відповісти
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Шукаю Місце Для Проходження Практики(Знову)

Повідомлення MilesTails »

Всім Привіт! Настав час весняної практики, а пройти нема де. На практику треба виходить після травневих і до кінця червня(в планах лишитись на все літо). Бажано було б по ближче до Троєщини, а так в принципі всеодно. Маю 2-гий розряд, теорію знаю на відмінно, та і практики своєї не мало. По професії автослюсар-електрик, хоча також я електрозварник(самоучка) володію як напів-автоматом так і елекродуговою. Також вмію шпаклювати, фарбувати, але до цього в мене душа не дуже лежить. Зимову практику проходив у Бармалея з Offroad-Master-a, все добре. Ніяких конфліктів не було, я лишився задоволений, отримав певний досвід і знання. Але на сьогоднішній день мене трохи не влаштовує графік і місце розташування так я на носі літо, хотілось би ще трохи погулять ввечері і окрім всього цього є ще свої корчі і справи якими треба займатись. Вислухаю всі пропозиції. Контакти ЛС, ВК http://vk.com/yakovenko_sanya . А також 050-216-15-43, 063-527-72-15 Сашко. Телефонувати можна як зранку так і ввечері, по вихідним сім-карта Life не активна тому що я за Києвом, і там нема покриття. Надіюсь на вашу допомогу)
Відповісти

Повернутись до “Свалка (OffTopic)”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів