Навігація

Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Навігація

Повідомлення MilesTails »

Останнім часом я багато катаюсь по Україні, зрозуміло що всі міста я знати не можу, я й Київ погано знаю, при тому що я виріс в ньому. Раніше для мене Навітел був мабуть одним з кращих навігаторів, з часом я зрозумів що це просто шлак, так є в нього свої +. Катався по лісам і з любої ж*пи він виводив, але по місту це АД, особливо коли їдеш на вантажівці. Не на 5 тоннику, а на 20 тоннику з причепом по невідомому для тебе місту і він веде такими дорожками, де дві легкові ледь розминаються. Читаючі різні форуми я зрозумів що для України/Росії немає нормальних вантажних навігаторів, і навряд вони скоро будуть. Але і для легкових вони теж не айс працюють. І виходить так що треба юзать декілька програм, але ще й хотілось би заюзать одразу як відеорег. Така функція доступна в "Sygic " але платить 5 євро, і отримать невідомо що в результаті не хочеться. Може хтось щось порадить...
Аватар користувача
валико
Старая гвардия
Повідомлень: 1110
З нами з: 13 липня 2012, 21:49
Мотоцикл: MZ ETZ250
Звідки: Мерефа Харьковской обл.
Дякував (ла): 247 разів
Подякували: 128 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення валико »

Пользуюсь garmin-asus A-10, в нем встроенный навигатор, плюс автокомплект, что позволяет использовать как полноценный авторегистратор. Пользуясь навигатором, регистратор пишет в фоновом режиме.Но сейчас такого не выпускают, да и экран по современным меркам маловат 3.2" и морально устарел Android 2.1.
Поищи, может что-то подобное выпускают и сейчас.Как пример http://navigators.com.ua/p31532740-plan ... ander.html
Ich fahre eine,ich repariert eine
Аватар користувача
Vvv
Старая гвардия
Повідомлень: 1596
З нами з: 05 серпня 2014, 16:24
Мотоцикл: А́льфа 110
Звідки: Киев
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 127 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Vvv »

Попробуй в навител зайти в настройки в пункт "навигация" и выбрать "вид транспорта" "грузовой автомобиль" , может поможет.
Аватар користувача
Лях
Майстер
Повідомлень: 3989
З нами з: 26 січня 2010, 13:22
Мотоцикл: Honda Transalp 600V
Звідки: Хмельницька обл.
Дякував (ла): 426 разів
Подякували: 282 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Лях »

З того, що я знаю, вантажний автомобіль можна вибирати в IGO i Automapa. За Автомапу знаю точно, бо ставив хлопцям.

Зображення Зображення

В ній, до речі, дуже непогана карта Києва. Правда для програми треба більше 3 гіга пам'яті, бо програма качає карту відразу всієї Європи.

Зображення

Ломана тут, якщо цікавить. https://goo.gl/6ckO0Q

А реєстратор краще купити окремо. :dedushka:

P.S. Нову тему можна було не створювати, вже є: http://goo.gl/Zfsm8W
TA600 youtube Сайт
Аватар користувача
Aleks1978
Старая гвардия
Повідомлень: 4196
З нами з: 15 вересня 2009, 20:56
Мотоцикл: 350/634
Звідки: Харківська область,Борівщіна
Дякував (ла): 405 разів
Подякували: 204 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Aleks1978 »

народ. підкажіть як за допомогою компа вирахувати кілометраж майбутньої подорожі. що за проги треба і тд.бо зі звичайними картами в мене нічого не виходить. :(
095 02 63 867юмс і 063 624 72 60 лайф (вайбер і телеграм)[/color] Саня.
Держи и ум,и душу в чистоте.Тогда и процветание будет мудрым.
Аватар користувача
Vvv
Старая гвардия
Повідомлень: 1596
З нами з: 05 серпня 2014, 16:24
Мотоцикл: А́льфа 110
Звідки: Киев
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 127 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Vvv »

Я делаю по простому , захожу на Яндекс карты , становлюсь мышкой на улицу с которой буду стартовать , нажимаю правую клавишу , выбираю надпись маршрут от сюда , жму , дальше перемещаюсь туда куда буду ехать , также ставлю мышку компьютера на улицу прибытия , жму правую клавишу мишки , выбираю надпись маршрут сюда , и высвечивается километраж , варианты транспорта , и пути.
Аватар користувача
Well
ВЕТЕРАН
Повідомлень: 3656
З нами з: 23 травня 2009, 21:33
Мотоцикл: Honda VFR750F rc36 + Suzuki DRZ400S
Звідки: Киев
Дякував (ла): 157 разів
Подякували: 191 раз
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Well »

Гугл работает аналогично.

Или тебе что то специфическое надо?


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Удача - смелых любит!

http://www.bikepics.com/members/well/

Зображення
Аватар користувача
Aleks1978
Старая гвардия
Повідомлень: 4196
З нами з: 15 вересня 2009, 20:56
Мотоцикл: 350/634
Звідки: Харківська область,Борівщіна
Дякував (ла): 405 разів
Подякували: 204 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Aleks1978 »

та не. специфичного ниче не надо. только не выходит с ними ничего. открывается Киев,а дальше пустое поле. и никакие попытки добратся до Харьковской обл не увенчались успехом. а у меня маршрут с харьковской в донецкую обл,примерно 60км. а расход топлива 6л,вчера с 14л привез домой 7л.правда пришлось 3й передачей ехать,а то и 1-2. но все равно кажется што там больше 60км.
095 02 63 867юмс і 063 624 72 60 лайф (вайбер і телеграм)[/color] Саня.
Держи и ум,и душу в чистоте.Тогда и процветание будет мудрым.
Аватар користувача
Well
ВЕТЕРАН
Повідомлень: 3656
З нами з: 23 травня 2009, 21:33
Мотоцикл: Honda VFR750F rc36 + Suzuki DRZ400S
Звідки: Киев
Дякував (ла): 157 разів
Подякували: 191 раз
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Well »

И яндекс и гугл не работают? Проблема браузера скорее. Там не то что киев, там весь мир


Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Удача - смелых любит!

http://www.bikepics.com/members/well/

Зображення
Аватар користувача
Vvv
Старая гвардия
Повідомлень: 1596
З нами з: 05 серпня 2014, 16:24
Мотоцикл: А́льфа 110
Звідки: Киев
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 127 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Vvv »

Чё то расход большеват , вчера проехал 100км город - трасса , смешаный режим , расход 3,5литра , ява 638 , больше 70км.в час не ехал , так как поршневая на обкатке.
Аватар користувача
Aleks1978
Старая гвардия
Повідомлень: 4196
З нами з: 15 вересня 2009, 20:56
Мотоцикл: 350/634
Звідки: Харківська область,Борівщіна
Дякував (ла): 405 разів
Подякували: 204 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Aleks1978 »

тормознутое все. особенно яндекс. гугл потянул,хоть и со скрипом. а вот маршрут проложить и с-но померять дальность так и не вышло.разбираюсь помалу. инет тормозит пиииииииииииииииииии :) а он и так не быстрый :(
095 02 63 867юмс і 063 624 72 60 лайф (вайбер і телеграм)[/color] Саня.
Держи и ум,и душу в чистоте.Тогда и процветание будет мудрым.
Аватар користувача
Vvv
Старая гвардия
Повідомлень: 1596
З нами з: 05 серпня 2014, 16:24
Мотоцикл: А́льфа 110
Звідки: Киев
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 127 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Vvv »

Да что то не так , либо с программами на компе , либо с интернетом.
Аватар користувача
Aleks1978
Старая гвардия
Повідомлень: 4196
З нами з: 15 вересня 2009, 20:56
Мотоцикл: 350/634
Звідки: Харківська область,Борівщіна
Дякував (ла): 405 разів
Подякували: 204 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Aleks1978 »

так и я про расход. поршневая 3й ремонт,игла опущена до упора,опережение 3,5(при другом мой пепелац больше 70 ехать нормально отказывается) и звезда на 16=колясочная (вчера оч выручила). тут или с мотом шо не так,или длинна пути больше. правда и дорога такая шо чуть не поседел. чаще 2-3й еду чем 4й. хотя и раньше была не лучше.и расход тот же. х его зна
095 02 63 867юмс і 063 624 72 60 лайф (вайбер і телеграм)[/color] Саня.
Держи и ум,и душу в чистоте.Тогда и процветание будет мудрым.
Аватар користувача
Лях
Майстер
Повідомлень: 3989
З нами з: 26 січня 2010, 13:22
Мотоцикл: Honda Transalp 600V
Звідки: Хмельницька обл.
Дякував (ла): 426 разів
Подякували: 282 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Лях »

Ставте на комп Сітігід 8, або 9. Там і карти хороші (ТревелДжіПіЕсовські, або ОуЕсЕмовські, можна вибирати) і маршрути адекватні прокладає. Можна потім маршрути закидати в навігатор чи телефон і їхати.
2016-07-10_10-18-14.jpg
2016-07-10_10-35-46.jpg
Тема на форумі.

Посилання для завантаження (хто на форумі не хоче реєструватись).
Востаннє редагувалось 10 липня 2016, 10:50 користувачем Лях, всього редагувалось 1 раз.
TA600 youtube Сайт
Аватар користувача
Лях
Майстер
Повідомлень: 3989
З нами з: 26 січня 2010, 13:22
Мотоцикл: Honda Transalp 600V
Звідки: Хмельницька обл.
Дякував (ла): 426 разів
Подякували: 282 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Лях »

Хто користується Ґарміном, я тут нарив сайтик, де регулярно викладають OSM-овські карти України, може кому треба.

http://velo.kr.ua/nav
TA600 youtube Сайт
Аватар користувача
Лях
Майстер
Повідомлень: 3989
З нами з: 26 січня 2010, 13:22
Мотоцикл: Honda Transalp 600V
Звідки: Хмельницька обл.
Дякував (ла): 426 разів
Подякували: 282 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Лях »

Ставте 9-ку, вона прикольніша. Інтерфейс як в Ґеонеті для Андроїда (одна фірма ж).
2016-07-10_11-16-44.jpg
TA600 youtube Сайт
Аватар користувача
Skomoroh
Йолккорокер
Повідомлень: 3456
З нами з: 25 травня 2009, 13:59
Мотоцикл: XL600Lm, GSF1200S
Звідки: Минск
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 80 разів
Контактна інформація:

Re: RE: Re: Навігація

Повідомлення Skomoroh »

liach писав:Хто користується Ґарміном, я тут нарив сайтик, де регулярно викладають OSM-овські карти України, може кому треба.

http://velo.kr.ua/nav
Ммм, а в чем проблема с осм их же скачивать?
Пользовался, но редко, мб чего-то не знаю...

Отправлено с моего YOGA Tablet 2-1050L через Tapatalk
Мотоциклизд, распиздяй и йолкобайкер.
Хожу, причиняю добро там и тут (с)
Аватар користувача
Лях
Майстер
Повідомлень: 3989
З нами з: 26 січня 2010, 13:22
Мотоцикл: Honda Transalp 600V
Звідки: Хмельницька обл.
Дякував (ла): 426 разів
Подякували: 282 рази
Контактна інформація:

Re: RE: Re: Навігація

Повідомлення Лях »

Skomoroh писав:Ммм, а в чем проблема с осм их же скачивать?
Не зрозумів питання?..
Немає ніяких проблем, скачав, запхав в навігатор і їдеш! Плюс OSM-овських карт в тому, що ти сам можеш малювати карту де вона не повна, а через пару днів скачуєш свіжу версію з твоїми правками і їдеш. Я так і роблю. :sotona:
2016-07-10_11-53-11.jpg
IMG_20160710_115420.jpg
TA600 youtube Сайт
Аватар користувача
archer
И так сойдет
Повідомлень: 2093
З нами з: 25 травня 2009, 14:13
Мотоцикл: Suzuki GS 500F => DR650r => KTM 690 Enduro R
Звідки: Киев
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 130 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення archer »

Пользую OsmAnd, Там очень крутая оффлайн навигация + поддержка загрузки треков с компа. Отлично работает без интернета на телефоне.
И так сойдет
Аватар користувача
KWAKA
Омаровод
Повідомлень: 2688
З нами з: 14 червня 2010, 21:55
Мотоцикл: BIG RED CANNON
Звідки: БЦ
Дякував (ла): 519 разів
Подякували: 398 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення KWAKA »

Для офроуд навігації використовую Навітел, GPSsies, wikimapia та фотки з гугл супутника. На трьох останніх дивлюсь цікаві місця та наявність проїзду, а на GPSsies прописую безпосередньо маршрут, який в форматі .gpx закидую в Навітел.
Були казуси, що на фотках супутника дорога є, а по факту там росте кукурудза, застаріле фото мабуть.
https://youtu.be/cP62iBTanpk?t=7m16s
Аватар користувача
Avior
Гаджет-мэн
Повідомлень: 3155
З нами з: 25 травня 2009, 10:56
Мотоцикл: Минск => ИЖ Ю4 => Jawa 634 = > Java 638 => Jawa 638 Люкс => Kawasaki KLR 650 c => Yamaha WR250X\R
Звідки: Киев, с. Ясногородка
Дякував (ла): 264 рази
Подякували: 879 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Avior »

За последние года не много поменял навигацию.
Для города использую Waze, (после бана яндекса стала очень круто работать, так как раньше было акутивных пользователей 50, а сейчас 1700 +-)
Зображення
За городом начал юзать гугл навигатор с кешем (места в телефона валом, так перед поездкой сохранил 6 стран где ездил.. Когда карты в кеше делает маршруты в офлайн режиме просто отлично)
Зображення
Еще очень советую MapsMe. Очень большая база POI, даже в самой жопе Черногории он знал расположение нашей гостиницы (данные тянет с букинга) и все это офлайн. Большой зачет если нужно чет найти в не знакомом городе.
Зображення
Ну и офроуд OsmAnd + тяну треки GPSsies. Захотелось по катосить, зашел GPSsies по поиску нашел треки в радиусе 10 км. Скачал и в османд импорт. Все офлайн, но при желании можно включить плагин что бы тянуть свежие карты с инета.
Зображення
Подорожуючи, ти щоразу переживаєш ще, і ще одне маленьке життя. Кожна подорож – це нова історія, особлива та неповторна.
Нехай сьогодні це дупа, завтра ми назвемо цю пригодою!
Аватар користувача
Лях
Майстер
Повідомлень: 3989
З нами з: 26 січня 2010, 13:22
Мотоцикл: Honda Transalp 600V
Звідки: Хмельницька обл.
Дякував (ла): 426 разів
Подякували: 282 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Лях »

Avior писав:Для города использую Waze, (после бана яндекса стала очень круто работать, так как раньше было акутивных пользователей 50, а сейчас 1700 +-)
Перерекламована!
Скрізь лізе реклама Вейза, як раніше Яндекса, хоча сама програма нічого особливого не представляє. Ті ж самі функції давно використовуються в Геонет.
Трафік
Трафік
Надіслати інформацію про подію
Надіслати інформацію про подію
Інформація про пробки
Інформація про пробки
Рація
Рація
Інтернет функції
Інтернет функції
Карти в Вейз взагалі ні про що, принаймні в дирах, як моя.

Зображення

Про Гугл карти говорити нема сенсу, всі знають, що це. Хоча інформація в них буде скоро старіти, "Картограф Гугл" закрили. :(
Avior писав:Еще очень советую MapsMe. Очень большая база POI, даже в самой жопе Черногории он знал расположение нашей гостиницы (данные тянет с букинга) и все это офлайн. Большой зачет если нужно чет найти в не знакомом городе.
Помилка! Нічого з Букінга вона не тягне, тим більше оффлайн, вся інформація зашита в карту, тут використовуються карти OSM, інформація в яких постійно оновлюється. В Україні Maps.me я б сильно не довіряв, дуже багато помилок в картах. Ще один мінус програми - немає можливості додавати проміжні точки в маршрут, через це і помилки в картах програма деколи веде якимись полями, лісами, болотами, де тільки вовки і ведмеді ходять. Ще один мінус - схоже MapsMe блокується в Україні, не завантажуються карти, треба вмикати VPN, або завантажувати карти з сайту https://goo.gl/k7ywFG , знову ж таки через VPN.
Плюс - найбільше актуальної інформації, мала вага карт.
Avior писав: Ну и офроуд OsmAnd + тяну треки GPSsies. Захотелось по катосить, зашел GPSsies по поиску нашел треки в радиусе 10 км. Скачал и в османд импорт. Все офлайн, но при желании можно включить плагин что бы тянуть свежие карты с инета.
Те ж саме є в Locus.

Зображення

Не хотів сказати, що якась програма гімно, а якась ляля. В кожній є свої плюси і мінуси. Я розповів про нюанси. Кожен сам вибирає фломастери на свій смак.
Але я все ж таки продовжую рекомендувати для терену - Locus, а для міста Геонет з картми від http://travelgps.com.ua (в програмі вони "Карти СітіГід").

Зображення
TA600 youtube Сайт
Аватар користувача
Avior
Гаджет-мэн
Повідомлень: 3155
З нами з: 25 травня 2009, 10:56
Мотоцикл: Минск => ИЖ Ю4 => Jawa 634 = > Java 638 => Jawa 638 Люкс => Kawasaki KLR 650 c => Yamaha WR250X\R
Звідки: Киев, с. Ясногородка
Дякував (ла): 264 рази
Подякували: 879 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Avior »

Для города и если это большой городу очень важно сколько людей пользуется, после бана яндекса число активных пользователей в WAZE выросло 50 до 1700.. И это главное преимущество. Функции по сути одни и теже.. С яндексом разница есть в том что он постоянно смотрит состояние дорог и может в пути предложить маршрут короче. Яндекс же вел до последнего тем маршрутом который с самого начала построил. Карты в WAZE плоховаты согласен, мой двор не был прорисован. Сам сел и нарисовал, терь все ок. Они же рисуются сообществом..

MapsMe у меня нормально качается, где данные хранятся сам не вкурсе.. В картах знач в картах. Но это меня выручило не однократно. Так не использую постоянно как программу навигации, скорее как справочник когда нужно что-то найти.. и без инета.

Locus у меня давно куплен, так программа хороша, но не много заумная) Долго настраивать под себя и т.д. Османд как то подошел сразу, скачал и использую.

Про Геонет ничего не знаю, поставлю проверю как он у нас в городе.
Кстати от куда он берет данные по пробкам?
Подорожуючи, ти щоразу переживаєш ще, і ще одне маленьке життя. Кожна подорож – це нова історія, особлива та неповторна.
Нехай сьогодні це дупа, завтра ми назвемо цю пригодою!
Аватар користувача
Лях
Майстер
Повідомлень: 3989
З нами з: 26 січня 2010, 13:22
Мотоцикл: Honda Transalp 600V
Звідки: Хмельницька обл.
Дякував (ла): 426 разів
Подякували: 282 рази
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення Лях »

Avior писав:...Кстати от куда он берет данные по пробкам?
Програма автоматично надсилає дані про швидкість на сервер від користувачів, які в даний момент користуються програмою, далі дані обробляються і знову автоматично надсилаються користувачам на пристрої (має бути увімкнена передача даних). Це і відображається на екрані. Також програма корегує маршрут відповідно до цих даних.
TA600 youtube Сайт
Аватар користувача
KWAKA
Омаровод
Повідомлень: 2688
З нами з: 14 червня 2010, 21:55
Мотоцикл: BIG RED CANNON
Звідки: БЦ
Дякував (ла): 519 разів
Подякували: 398 разів
Контактна інформація:

Re: Навігація

Повідомлення KWAKA »

В мене османд не відображає пройдений трек. В налаштуваннях все понажимав. Якусь нісенітницю залишає на карті.
Відповісти

Повернутись до “Туринг FAQ”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів