638 проект ГК-1

В данном разделе публикуем фото своих мотоциклов
Аватар користувача
Nightowl
мелко рокер
Повідомлень: 45
З нами з: 25 квітня 2014, 23:23
Мотоцикл: Jawa 638
Звідки: м. Фастів
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: 638 проект ГК-1

Повідомлення Nightowl »

......
Востаннє редагувалось 26 травня 2015, 16:39 користувачем Nightowl, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
зовсім
рокер
Повідомлень: 277
З нами з: 18 березня 2013, 22:02
Мотоцикл: jawa 634
Звідки: ІФ
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 10 разів
Контактна інформація:

Re: 638 проект ГК-1

Повідомлення зовсім »

Від кулачків іде дріт на катушку з катушки на свічку , от тобі і вся арифметика) Поміняєш місцями і все окей буде)

П.С. Я на тому зажиганню стільки нервів зїв... Моя дівчина уже знала як його викладати ))
І махався Поки не поклав БСЗ. І спокій на віки =)
Зображення
Аватар користувача
Nightowl
мелко рокер
Повідомлень: 45
З нами з: 25 квітня 2014, 23:23
Мотоцикл: Jawa 638
Звідки: м. Фастів
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: 638 проект ГК-1

Повідомлення Nightowl »

Доброго дня!

Давно не підходив до мотоцикла був на відпочинку в Карпатах, коли покидав його все було нормально - заводився їздив і тд.
Позавчора приходжу тільки увімкнув запалення бух згорів запобіжник, поміряв тестером + на масу дає опір приблизно 520, а має бути 1, покрутив проводи - нічого, покинув, відійшов на пару хвилин міряю знов - 1, так ні до чого не прийшовши плюнув повертаюсь на наступний день - знов 520, виявив цікаву особливість - коли від`єднувати від генератора X Y Z стає знов 1 підключаю 520, але інколи само стає 1, брав інший тестер результат той самий. Правда в мене на діодний міст + іде не по схемі (там іде не через запобіжник, а я підключив через нього) може через те такі цікаві показники.

Якщо хтось підкаже можливі шляхи вирішення даного питання буду дуже вдячний!
Відповісти

Повернутись до “Моя красавица”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів