KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

HONDA, KAWASAKI, SUZUKI, YAMAHA и прочая буржуиндия.
KWAKA
Омаровод
Мотоцикл: BIG RED CANNON
Контактная информация:

Re: KAWASAKI KLR650C => KLR685Z. "Омар"©

Сообщение KWAKA »

Так, по таблиці видно, хто не проїхав всі шість кіл. Дехто по травмі, дехто спробував 1 коло і все, або проїхав тренувальне і зрозумів, що то не його.
KWAKA
Омаровод
Контактная информация:

Сообщение KWAKA »

Moto Rally Cup of Ukraine
День 4.
Шлях додому, занудство і підсумки.

Прокидатися було важко. На цей раз відчуття були наче мене переїхав кросовий мотоцикл, кубів на 125. Ну і це не дивно - мій відносно юний організм такого стресу мабуть ще не отримував.

Останній пункт зборів - збирання палатки і примотування шмурдяку до мотоцикла. Найбільше не люблю збирати палатку, бо це означає, що свято закінчилось, і треба їхати додому.
Потроху виїжджаю. Окинув поглядом залишки табору, кляту пісочницю і взяв курс на заправку.

Проїхав кілометрів 150 і відчуваю, що зад мотоцикла починає якийсь сатанинський танець. Зараз важливо обережно зупинитись, бо колесо втратило тиск і є великий шанс грохнутись. Зупиняюсь, роздягаюсь, дістаю інструменти і міняю камеру на запасну. Місце проколу навіть не став шукати, бо вирвало вентиль.

Валю собі далі гарним темпом. У Бобриках на КЛО підкачав колесо від компресора. Як виявилось 250 качків ручним насосом дає приблизно 1.5 атм, а далі качати вже нема сил.
Пролітаю Кіпті, Бровари і вриваюсь в Київ. Прямо біля Виставкового центру починається знову сатанинський танець жопи і я з крайнього лівого ряду перелаштовуюсь на узбіччя і в тінь.

Знову камера. Напевно якось я її невдало забортував і шина зробила на ній серію отворів чітко на одній лінії. Роздягаюсь і просто сідаю біля мотоцикла. Стараюсь вгамувати свої емоції і віднайти залишки сил, що витрачені на кілька днів наперед. Задньої камери запасної нема, ставлю передню. Накачав скільки зміг і вирушив зі швидкістю 40-50 км/год до найближчої заправки з компресором. Підкачав колесо до 2 атм, шина сіла на диск і ковбасити стало менше.

Вирушив на Одеську трасу і в режимі юбра дочовгав додому.
Мотоцикл зразу на мийку, речі в прання і відпочивати.

Тепер по висновкам.

Я отримав те, що хотів. Кайфанув від перегонів та від двіжухи. Поруч в таборі були люди, які пропонували допомогу, коли колупався з мотом і це приємно.

"Шлях самурая" повторювати не хочеться. Стримуючим фактором була думка, аби не розвалити мот. Так може їхав би жвавіше.

Чи підходить Kawasaki KLR650 для раллі? В стандартному вигляді категорично ні. На раллі потрібні жорсткі, енергоємкі підвіски. Також хотілось би більше потужності двигуну, але навички їзди ще можуть компенсувати цей недолік. Доказом є Кирильчук Артур, який зайняв третє місце на тюнінгованій ХТ660R. А вона є дуже близькою за характеристиками до мого KLR.

Чи буду я ще приймати участь в таких змаганнях? Так, безсумнівно. Бо раллі це геть інша мотоісторія, що не схожа ні на повзання лісовими хащами на трофі, чи скакання по гірським дорогам Карпат. Тут і мотоцикл відкривається з іншої сторони і ти сам, як гонщик.

Мотоцикл отримав деякі пошкодження, але вони не критичні. Могло бути й гірше.
Наступного разу я буду більш підготовлений.

Изображение

Изображение

Изображение
За это сообщение автора KWAKA поблагодарили (всего 11):
SpikerКарандашFrinkDermengyroute 66AviorваликоChezaraAramisVadka и ещё один
Карандаш
ArcherRSE
Мотоцикл: JAWA 634 => Лєгендарний DR650RSE
Контактная информация:

Сообщение Карандаш »

KWAKA писал(а): 21 июл 2020, 09:23 Вирушив на Одеську трасу і в режимі юбра дочовгав додому.
Так незвично чути що траса Одеська, з моєї сторони вона Київська :lol:
За это сообщение автора Карандаш поблагодарили (всего 2):
DermengyKWAKA
Вірю в закони динаміки
Dermengy
уважаемый
Мотоцикл: Днепр, Jawa 634, ИЖ-П
Контактная информация:

Сообщение Dermengy »

зад мотоцикла починає якийсь сатанинський танець
Этих ощущений врагу не пожелаешь :( была схожая ситуация и у меня под Уманью, на трассе с пассажиров на скорости под 90 пробил заднее колесо, провернуло покрышку и срезало "сосок" камеры (именно сосок, Ява же девушка :P, это у KLR вентиль) зад мотоцикла и мой штормило сиоьнейшим образом, чудом не разложился, хоть задним тормозом в этот момент не пользовался.
Знову камера. Напевно якось я її невдало забортував і шина зробила на ній серію отворів чітко на одній лінії.
Прожевало или что-то новое поймал?
KWAKA
Омаровод
Контактная информация:

Сообщение KWAKA »

Прожувало, камера в смітник.
Chezara
Старая гвардия
Мотоцикл: CZ 472.6=>Honda TA650
Контактная информация:

Сообщение Chezara »

тисячу лайків :super: .
з моменту їзди на роботу на моті, також катаю в режимі раллі, постійно скорочуючи час подолання. Але мабудь моїх 10 кілометрів грунтами, ніщо в порівнянні з твоїми пригодами. :100:
Життя стає цікавішим, якщо частіше відривали ср@ку від дивану.
KWAKA
Омаровод
Контактная информация:

Сообщение KWAKA »

От шо-шо а заохочувати до участі в таких змагання не треба. Доволі небезпечно. Треба самому наважитись, чого і всім бажаю.
KWAKA
Омаровод
Контактная информация:

Сообщение KWAKA »

Приїхала пружина EIBACH жорсткістю 8 кг (стандартна 6,6 кг). Прохват на річну рокеровку показав, що стало комфортніше їхати на повному завантаженні трьох кофрів з пасажиром. Також на офроаді мот став стабільніший на великих швидкостях і до упора аморт не пробивається.

Изображение

Изображение

Але задерта вгору задня частина дає поганий результат на офроаді, і встановлення жорсткішої пружини тільки посилило завантаженість передку. Тому на лазері було замовлено три комплекти лінків прогресії, щоб методом підбору оптимально занизити до заводських значень. Встановив лінки довші за стандартні на 9 мм, що дало заниження на 34 см.

Изображение

Попри всі маніпуляції з бачком аморта, все таки ланцюг дістає до нього. В токаря замовив слайдер з капрону.

Изображение

Изображение

І остання версія спойлера на крило, щоб не горіло від глушника. Тепер точно остання. :lol:

Изображение

Майже максимальний туристичний мод. Ще покласти бак на 23 л з сидінням і на цьому все.

Изображение

Зовнішній вигляд зазнав певних змін, і став більш нарядним завдяки комплекту графіки. Зараз з мотоцикла знято все зайве, і встановлена зла гума з буксаторами - на носі третій етап з раллі MRCU.

Изображение
За это сообщение автора KWAKA поблагодарили (всего 11):
AviorКарандашваликоFrinkDr_HammerJawavalАлександр77ChezaraAramisroute 66 и ещё один
KWAKA
Омаровод
Контактная информация:

Сообщение KWAKA »

Після першого в моєму житті раллі, я зробив певні висновки та роботу над помилками.

Так от, що було зроблено:
• замінив пружину амортіка на більш жорстку – з 6,6 кг на 8 кг.
• відкрутив з мотоцикла все зайве, включаючи підніжки пасажира та пластину під кофр.
• взяв на роботі бусік, бо своїм ходом їхати без технічки це шляпа повна.
• мотоцикл вже на злій гумі з буксаторами, та ведучою зіркою на 14 (замість 15).

В четвер ввечері почав збори. Позакидував все що міг – екіп, підйомник, інструменти, запчастини, всіляку хімію, масла, стільчик... Взяв навіть шматок фанери, замість еко-коврика, який використовується на різних офіційних змаганнях. Та й інструмент з болтиками шукати в траві – таке собі задоволення.

Стартую ранком в п’ятницю. Періодично накрапає дощ, але піднесений настрій він не псує. Дорога в 400 км далась напрочуд легко, не зважаючи на те, що це перший мій такий дальняк на бусіку.

Прибуваю десь о годині третій на мальовничу базу Бараспорт. Паркуюсь біля будиночка організатора і починаю розкладатись.

Изображение

Коли не треба розкладати палатку і перевзувати мот, то підготовка проходить напрочуд швидко. Якісь півгодини і я вже на тренувальному колі. Траса майже не тронута оцими скаженими матациклістами і виглядає не дуже складною. Багато поворотів, лісних пісчаних пряміків, трохи пісочниць і підступних лугів. Але зараз я їду сам, і завтра середня швидкість збільшиться, а трасу трохи підкорегують десятки гонщиків.

Ранок суботи. Перед брифінгом потинявся по базі, щоб подивитись на колег по своєму важкому класу. Серед цікавих конкурентів були Сергій Нагуло на ХР650L, Та Кирильчук Артур на XT660R. Ямаха в нього зовсім не проста, і вже далека від стоку, та однокласника KLR650: підвіски Ohlins, посилена рама, демпфер керма, додаткові радіатори – це тільки те, що впадає в око. Далі були вже більш потужні BMW800GS та різні Руді. Нуууу, головне не перемога, а участь, подумав я, і пішов до свого червоного чи то недослона, чи то переендуріка з 40-ка сильним двигуном.

Изображение

Стартуєм! Мій самурай верещить високими обертами, але їде разом з усіма. Попри всі зусилля потужні тури сховались за горизонтом, а мені лишається кошмарити аматорів. Несподівано наздоганяю Артура, і тут ми зчіплюємся в поєдинку (ну мені так здалось). То я його обжену, то він мене. Але тримати темп за досвідченим гонщиком мені важкувато, і я потроху здаю позицію. Після різкого повороту ліворуч, бачу кумедну картину – Бугай Андрій втрапив в канаву, а поруч з ним під мотоциклом лежить один з Голосєєвських дедушок. Спершу здалось, що тут в них якась вечірка, чи щось таке. Зупиняюсь, витягую одного і піднімаю другого, та й мчу собі далі. Мій топографічний кретинизм і цього разу зі мною побавився і змусив мене провтикати парочку поворотів.

Изображение

Десь посередині другого кола мот починає глохнути. Я в непонятках, перевожу кран в режим резерву, мало ж вистачити бензу! На чекпоїнті показую, що вертаюсь в табір на дозаправку. Швидко хапаю каністру, і думаю, що зараз я її майстерно перехилю, і без лійки швидко заправлюсь. Але ні, обливаю весь мотоцикл і себе бензином, та починаю благати всевишні сили, щоб воно все не загорілось. Прийшлося накручувати лійку, і заправляти нормально.

Изображение

Десь на третьому колі заїхав в багнюку, а на виході з неї вирішив прискоритись і заднє колесо миттєво звалює десь у бік. Я катапультуюсь, і мотик наче дзига крутиться і вилітає за межі траси. Злюсь сам на себе, швидко піднімаю і звалюю. Десь наприкінці вже наздоганяю Нагуло Сергія і ми разом їдемо по вузькому коридору – ліворуч хащі, а праворуч схил до річки. При першій же можливості вириваюсь вперед, але сумарно за часом трьох кіл Сєрий мене на 15 секунд обійшов. Так перший день гонки закінчивсь.

Неділя, другий день гонки, траса у зворотньому напрямку.
Заправляю бак по саму кришку, і за порадою Артура, кладу в рюкзак ще літру. Тепер точно має вистачити.
Стартуєм! Я виграю старт, добряче зрізаю по галявині і мчу першим. Але лідерство продовжувалось недовго, і я, нерозрахувавши швидкість перед поворотом на 90 градусів, вилітаю в чагарники висотою більшою за людський зріст. Вирулюю на трасу і валю на всі бабки, щоб скомпенсувати свою помилку. Туринди знов десь далеко, а я один за одним наздоганяю аматорів. В трасу нарешті вкатався, і по піску можу нормально відкручувати. Єдине, що почало вже двигуна не вистачати – пята передача не тягне, а четверта вже перекручується.

Изображение

На одному з таких швидкісних прямиків я почав наздоганяти TTR250 Open enduro, і врешті решт обігнав. Але знов не розрахував швидкість, і вилітаю на лісовій гірці. Невдале приземлення в пісок, який миттєво гасить всю енергію, і мою тушку з усієї сили гатить об землю. Спочатку я побачив зірки, а потім трохи потемніло в очах. Думка, що хтось може прямо на мене приземлитись, повернула мені свідомість, і я почав відтягувати мот з траси. З останніх сил поставив на колеса і поїхав. Сильно боліло плече, дихати було боляче і я подумки себе привітав з можливим переломом ребер. Напевно це було найсильніше падіння за всі ендуро роки.
Більш менш швидко дочовгав до табору, відмітився на чекпоїнті та побачив взмах клітчатим прапором. Гонка скінчилась.

Изображение

Ставлю мотик, і йду зразу до чергового лікаря, який підтвердив, що переломів нема. Я звичайно зрадів цій новині, але самопочуття погіршувалось з кожною годиною. Дихати було так само боляче, а на додачу правою рукою міг тримати тільки пляшку пива.
Почав збирати манатки. На мотоциклі після падіння поламало тільки бачок з охлаждайкою – з чотирьох кріплень залишилось тільки одне. І це я побачив в ніч перед Чубака трофі.
Запихати мотоцикл в бус самотужки навіть не наважився - попросив пацанів допомоги. А потім взяв пляшку нефільтрованого, і пішов вештатись табором, щоб послухати післягоночних історій.

По завершенню цього прекрасного дійства була церемонія нагородження та підведення підсумків чемпіонату. Приємно, що медалі отримали абсолютно всі, хоч і дерев’яні.

Изображение

Якщо проаналізувати конкретно мій результат, то відставання першого дня від лідера було 30 хвилин (приблизно по 10 хвилин на коло). А другий день пішов вже краще - 17 хвилин (приблизно по 6 хвилин на коло). По сумі двох днів зайняв шосте місце з десяти.

Изображение
За это сообщение автора KWAKA поблагодарили (всего 13):
AviorFrinkKSVroute 66КарандашAramisJawavaloleksaваликоDermengy и ещё 3
route 66
Старая гвардия
Мотоцикл: Jawa 350/634-8
Контактная информация:

Сообщение route 66 »

Та норм. Поступово досвіду наберешся, прокачаєш скіл, техніку. Впевнений, будеш у трійці
За это сообщение автора route 66 поблагодарил:
KWAKA
валико
Старая гвардия
Мотоцикл: MZ ETZ250
Контактная информация:

Сообщение валико »

Так, головне щоб здоров'я не підводило, все інше наживне! Молодець! :super:
За это сообщение автора валико поблагодарил:
KWAKA
Ich fahre eine,ich repariert eine
Александр77
Старая гвардия
Мотоцикл: jawa638, jawa559castom,spark sp200d26m,ЧЗ 350 кафе, BMW F650GS
Контактная информация:

Сообщение Александр77 »

Молодець, і написано чудово
Jawaval
уважаемый
Мотоцикл: Ява 350-360-00, ранняя.
Контактная информация:

Сообщение Jawaval »

Класно проведений час! :super:
RomanЫch
рокер
Мотоцикл: JAWA 634-8 , мт-11в стадии ремонта, багги самоделка-Дирт девил.Shineray 250X-TRAIL
Контактная информация:

Сообщение RomanЫch »

:super:
Andriy21
уважаемый
Мотоцикл: Jawa 559-04 64г.в. - "Чекушка"
Контактная информация:

Сообщение Andriy21 »

Нормально так покатався, по 2,5 год жорсткого навалювання щодня :sotona:
Що з рукою і ребрами? Наступного дня хоч зміг бусіком керувати?
KWAKA
Омаровод
Контактная информация:

Сообщение KWAKA »

Я то назвав забій тіла))) Керувати було нормально. Вже місяць пройшов, а плече ще відзивається.
KWAKA
Омаровод
Контактная информация:

Сообщение KWAKA »

Десятого жовтня, на наступний тиждень після раллі прийняв участь у змаганнях з орієнтування на місцевості з елементами важкої атлетики Chubaka Trophy. Гарно повеселились у команді з Арчером і Сєржиком. Я ще не був впевнений, чи взагалі поїду бо тільки-тільки почав відновлюватись. Мій трофі-напарник Дінісік по сімейним обставинам пропустив цей двіж, тому було прийнято рішення йти третім до кумів.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

По приїду запаркував Омарчика під стіною, та поприбирав в гаражі, бо мались бути гості.

Изображение

KLR650E 2012 року приїхав на певний ремонт. Якщо в двух словах, то попередній власник поставив прямоток, але карб належним чином не налаштував, що призвело до цілої купи проблем. Наразі все чотко.

Изображение

На цю зиму маю певні плани, щодо своєї ралійної тачки. Почав із заниження підніжок водія (мав запасні). Щоб зберегти всі кути і площини з фанери зробив "стапель".

Изображение

Далі обережно зачистив зварку, відділив тримач підніжки, змістив кронштейн на 1 см і обварив. Це все потрібно для того, щоб можна було нормально їздити в кросових ботах. Також була куплена довша на 1 см лапка КПП. Якщо цього буде недостатньо, то оригінальні кронштейни занижу на 2 см.

Изображение
За это сообщение автора KWAKA поблагодарили (всего 8):
AviorAramisJawavalКарандашАлександр77ЛяхFrinkroute 66
Ответить

Вернуться в «Красавица и Чудовище»